Cenova Araç Kiralama

Ucuz Cenova kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Cenova, Genoa, İtalya
3 Mar — 10 Mar
Aynı iade yeri
Cenova, Genoa, İtalya
3.3 Çar
Öğle
10.3 Çar
Öğle

Cenova Araç Kiralama Rehberi

Cenova için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre


Cenova ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Milano-Malpensa Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Cenova Araç Kiralama

Şubat ayında, Cenova için 8 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Cenova içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Cenova içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Cenova içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Cenova içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Cenova içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 264 araç kiralama fiyatı ile Sixt, Cenova içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Cenova içinde Sixt tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 214'dir.

Cenova içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Cenova için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Cenova için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Mart ayında Cenova içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Mart ayında yapacakları Cenova seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 85 mm ve sıcaklık 14 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Cenova içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 214'dir.

Cenova içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Cenova içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Cenova içinde 2 konum bulabilirsin ve Cenova içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 264 ödemeyi bekleyebilirsin.

Cenova için hız limiti nedir?

Cenova içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Cenova civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Cenova, İtalya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Şubat ayında Cenova içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 9 °C ve yağışın 95 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Cenova içinde hava durumu Şubat ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Cenova içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Cenova içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Vauxhall Mokka ve Fiat 500, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.


Cenova içindeki havalimanlarında araç kiralama

Cenova yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Cenova seyahatini planlamaya başla