Ankara içinde Global Rent A Car araç kiralama

Ankara içindeki Global Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Ankara, Türkiye
11 Ara — 18 Ara
Aynı iade yeri
Ankara, Türkiye
11.12 Cmt
Öğle
18.12 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Ankara (il), Ankara içindeki Global Rent A Car kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 336 - ₺ 980

Tüm Araç Türleri

₺ 336 - ₺ 980

Ankara, Ankara (il) içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 336 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 336, Ankara içinde Global Rent A Car Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 559'den %40 daha düşüktür. Kasım, Ankara içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Aralık ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Global Rent A Car acentesinden Aralık ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 465

6 Oca - 13 Oca
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 467

6 Oca - 13 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 555

6 Oca - 13 Oca
Kia Rio Hatchback

Ankara - Global Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Ankara içindeki tüm Global Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Ankara içindeki Global Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Ankara içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Global Rent A Car, Ankara içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Global Rent A Car, Ankara içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Ankara - Global Rent A Car acentesinin Ocak ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Ocak ayında Ankara içindeki Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak günlük yaklaşık ₺ 398 tutmaktadır fakat geçtiğimiz Ocak ayında bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 299 gibi düşük bir fiyata Global Rent A Car acentesinden araç buldu. Bu yıl benzer fiyatları yakalayabilirsin. Ankara içinde 1 haftalığına araç kiralamak istiyorsan Global Rent A Car için ortalama fiyat ₺ 2.789 civarındadır.

 • Ocak ayında Ankara içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Ekonomi kiralık araçları, Ocak ayında Ankara içinde Global Rent A Car acentesinden kiralayabileceğin en popüler araçlardır. Global Rent A Car acentesinden Ekonomi kiralık araçlar günlük ortalama ₺ 546 tutmaktadır. Ocak için bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 299'dir.

 • Ankara içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Global Rent A Car acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan Ankara içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Küçük araçları tercih edebilirsin. Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak günlük ortalama ₺ 524 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %84 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%29), Ankara seyahatlerinde tasarruf etmek için Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiraladı.

 • Ankara içinde kaç tane Ankara araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Global Rent A Car, Ankara içinde 5 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. Ankara Esenboga airport, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%92 oranında) Ankara içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralarken Global Rent A Car - Ankara Esenboga airport konumundan kiralamayı tercih etti.


Ankara içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Global Rent A Car acentesinde aradığını bulamıyor musun? Ankara içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır