Ankara içinde Garenta araç kiralama

Ankara içindeki Garenta kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Ankara, Türkiye
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Ankara, Türkiye
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Ankara (il), Ankara içindeki Garenta kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 335 - ₺ 665

Tüm Araç Türleri

₺ 335 - ₺ 1.003

Ankara, Ankara (il) içinde Garenta acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 335 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 335, Ankara içinde Garenta Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 456'den %27 daha düşüktür. Ocak, Ankara içinde Garenta acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Haziran ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Garenta acentesinden Haziran ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Ankara, Ankara (il) içinde Garenta acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 543 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 543, Ankara içinde Garenta Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 758'den %28 daha düşüktür. Aralık, Ankara içinde Garenta acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Garenta acentesinden Ağustos ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 296

17 Ara - 30 Ara
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 434

29 Ara - 7 Oca
Chevrolet Sonic Sedan

Ankara - Garenta şubeleri

Aşağıdan Ankara içindeki tüm Garenta kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Ankara içindeki Garenta kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Ankara içinde Garenta acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Garenta, Ankara içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Garenta, Ankara içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Ankara - Garenta acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Geçen yılın verilerine göre Aralık ayında Ankara içinde Garenta acentesinden araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 608 civarında olmasını bekleyebilirsin. Ankara içinde yılın bu zamanı Garenta acentesinden günlük ₺ 340 gibi düşük bir fiyata kiralık araç bulunduğu görülmedi. Ankara içinde Aralık ayında Garenta acentesiden haftalık araç kiralamanın fiyatı genellikle ₺ 4.254 civarındadır.

 • Aralık ayında Ankara içinde Garenta acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Kompakt, Aralık ayında Ankara içinde Garenta acentesinden kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Aralık içindeki Kompakt araçlar için günlük ₺ 566 gibi bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsin fakat bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 255 gibi düşük bir fiyata da araç buldu.

 • Ankara içinde Garenta acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Garenta acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan Ankara içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Kompakt araçları tercih edebilirsin. Garenta acentesinden Kompakt araç kiralamak günlük ortalama ₺ 566 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %52 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%45), Ankara seyahatlerinde tasarruf etmek için Garenta acentesinden Kompakt araç kiraladı.

 • Ankara içinde kaç tane Ankara araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Garenta acentesinin Ankara içinde 4 araç kiralama noktası bulunmaktadır. Ankara Airport - Ankara, kullanıcılarımız arasında en popüler olan konumdur. Son 12 ay içinde Garenta acentesinden Ankara içinde araç kiralayan kullanıcılarımız (%85 oranında) araçlarını Ankara Airport noktasından teslim almayı tercih etti.


Türkiye genelindeki diğer şehirlerde Garenta araçları


Ankara içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Garenta acentesinde aradığını bulamıyor musun? Ankara içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır