Viyana içinde Europcar araç kiralama

Viyana içindeki Europcar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Viyana, Avusturya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Viyana, Avusturya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Viyana - Europcar şubeleri

Aşağıdan Viyana içindeki tüm Europcar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

9,1

Genel

8,6

Value

7,3

Viyana içindeki Europcar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Viyana içinde Europcar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Europcar, Viyana içindeki araç kiralama noktalarında KOVİD-19'un müşterilere ve çalışanlara yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Araç içinin (direksiyon ve kontrol paneli), dışının (kollar ve anahtarlıklar) ve diğer sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu önlemlere dahildir. Europcar ayrıca şu ek sağlık ve güvenlik politikalarını uygulamaktadır:
  • “Sıfır Temas” politikası araç anahtarının dezenfekte edildikten sonra zarfa konulmasını kapsar

 • Viyana - Europcar acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Şubat ayında Viyana içindeki Europcar acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 1.055 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Europcar acentesinden gördüğü Viyana kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 694 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Şubat ayında Viyana içinde bir haftalık Europcar kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 7.386 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

 • Europcar acentesinin Viyana Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Europcar, Viyana Havalimanı içinde Car Rental Center, P4 konumunda olmak üzere 1 noktada hizmet vermektedir.

 • Europcar, Viyana içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Viyana içinde kiralanan araçlarda Europcar ücretsiz iptal seçeneği sunmaktadır. Öte yandan rezervasyonunu son dakikada iptal edersen ücret ödemen gerekebileceğini unutma. Europcar iptal politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan iletişim numaralarını buraya tıklayarak Konumlar sekmesinin altındaki listeden bulabilirsin.

 • Şubat ayında Viyana içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Ekonomi, Şubat ayında Viyana içinde Europcar acentesinden kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Şubat içindeki Ekonomi araçlar için günlük ₺ 598 gibi bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsin fakat bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 489 gibi düşük bir fiyata da araç buldu.

 • Viyana içinde kaç tane Viyana araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Europcar, Viyana içinde 4 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. Schubertring 9, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%68 oranında) Viyana içinde Europcar acentesinden araç kiralarken Europcar - Schubertring 9 konumundan kiralamayı tercih etti.