Hanya Araç Kiralama

Ucuz Hanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Hanya, Chania, Yunanistan
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Hanya, Chania, Yunanistan
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Hanya Araç Kiralama Rehberi

Hanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

12 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

6 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.9

5 yoruma göre


Hanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kandiye N. Kazantzakis Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Hanya Araç Kiralama

Ocak ayında, Hanya için 17 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Hanya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Hanya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Sixt ve Thrifty, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Hanya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Hanya içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda GREEN MOTION ile kiralayabilirsin. ₺ 107, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 226 ödemeyi bekleyebilirsin.

Hanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Hanya için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Hanya içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Şubat ayında Hanya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Hanya seyahatine Şubat ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 13 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 81 mm olduğu Hanya şehrinde Şubat ayı boyunca görülmektedir. Hanya içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 170'dir.

Hanya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Hanya içinde 2 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 170'dir.

Hanya için hız limiti nedir?

Hanya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Hanya civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Hanya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Hanya, Yunanistan içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Hanya, Ocak ayında genellikle 142 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 11 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Hanya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Hanya içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Hanya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Hanya içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa ve Fiat Panda, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Hanya içinde sıcaklıklar Girit bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Hanya içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Girit çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 12 °C ve yağış miktarının Hanya civarında olmasını bekleyebilirler.


Hanya seyahatini planlamaya başla

  • Hanya için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Hanya şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Hanya semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Hanya otelleri