İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı araba kiralama

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
5.7 Cum
8.7 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Buick Encore ve Chevrolet Spark, Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde Buick Encore kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 2.548 ve günlük en düşük ₺ 2.548 fiyata buldu. Chevrolet Spark kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 1.953 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.953 civarındadır.

Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Ekonomi, Greater Rochester Intl Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%46) geçen yıl Greater Rochester Intl Havalimanı içinde kiralık Ekonomi araç aradı. Chevrolet Spark, en popüler kiralık Ekonomi araç modelidir. Hertz, Greater Rochester Intl Havalimanı içinde Ekonomi araçlar sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Günlük ₺ 1.953, Hertz acentesinden Ekonomi kiralayabileceğin en düşük fiyattır.

Greater Rochester Intl Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Greater Rochester Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman araç alış tarihinden en az 8 gün önce rezervasyon yapmaktır. 8 gün önceden yapılan rezervasyonlarda günlük araç kiralama fiyatları ₺ 1.537 civarındadır. Greater Rochester Intl Havalimanı için hafta sonu araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 2.296, hafta için günlük ortalama ₺ 1.766 civarındadır. Seyahat tarihlerinde esneksek ucuz kiralık araç bulabileceğin en iyi ay, günlük araç kiralama fiyatının ortalama ₺ 1.471 olduğu Ocak ayıdır.

Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi hangisidir?

momondo kullanıcılarımız, kişinin yaptığı değerlendirme üzerinden ortalama 8,3 puan alan Budget acentesini, Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi olarak oyladı. Dollar (40 değerlendirme üzerinden 7,9 puan) ve Hertz (48 değerlendirme üzerinden 7,2 puan), bir sonraki en iyi araç kiralama acenteleridir.

0

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı araç kiralama rehberi

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

National

1 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

9,3

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

9,3
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,6

Genel

8,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,7

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,6

Genel

8,1

Alış Yeri/İade Yeri

8,3

Value

8,1

Alamo

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,4

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

8,0

Dollar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,2

Genel

7,9

Alış Yeri/İade Yeri

7,8

Value

7,7
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,3

Value

7,1

Hertz

1 konum
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

8,2

Genel

7,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,2

Value

7,1

Easirent

1 konum

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 19 operatör mevcuttur.

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
5.7 Cum
Öğlen
8.7 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı (ROC) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Rochester Greater Rochester Intl Havalimanı noktasındaki popüler araba kiralama acentelerini keşfedin