Kanada'da Araç Kiralama

Kanada'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Toronto, ON, Kanada
19 Ağu — 26 Ağu
Aynı iade yeri
Toronto, ON, Kanada
19.8 Cum
Öğle
26.8 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kanada kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kanada içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 95

30 Ağu - 11 Eyl
Renault Clio
Nissan Qashqai
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 107

30 Ağu - 11 Eyl
Nissan Qashqai
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 100

30 Ağu - 11 Eyl
Opel Insignia
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 138

30 Ağu - 11 Eyl
Citroen C3 Aircross
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 100

30 Ağu - 11 Eyl
Citroen C3 Aircross
Ford Transit
veya benzeri Minibüs
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 206

30 Ağu - 11 Eyl
Ford Transit
Audi A3
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 96

30 Ağu - 11 Eyl
Audi A3
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 95

30 Ağu - 11 Eyl
Renault Clio

momondo'da bulunan Kanada araç kiralama fırsatları

Kanada içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 488 - ₺ 1.229

Tüm Araç Türleri

₺ 570 - ₺ 3.526

₺ 667, Kanada içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kanada içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 488 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kanada içindeki ortalama bir kiralık araçtan %47 daha ucuzdur. Kanada içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kanada Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.379, Kanada içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kanada içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 458 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kanada içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Kanada içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kanada Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 773, Kanada içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kanada içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 765 ile yılın geri kalan zamanından %2 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kanada içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha ucuzdur. Kanada içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kanada Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.067, Kanada içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kanada içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 437 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kanada içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha ucuzdur. Kanada içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kanada SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 95

30 Ağu - 11 Eyl
Renault Clio

Kanada içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Kanada içindeki en popüler oteller

Kanada İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kanada içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Alamo genellikle Kanada içindeki en ucuz araç kiralama seçeneklerini sunar. Kullanıcılar, Alamo ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.920 gibi düşük bir fiyata araç bulabiliyor. Alamo ile günlük ₺ 2.026 olan ülke ortalamasından daha düşük bir fiyata kiralık araç bulma ihtimalin oldukça yüksek. Bu fiyatlar baktığın aracın türüne ve aracı hangi şehirde kiralayacağına bağlı olarak değişebilir.

Alamo şu anda Kanada içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. 104 kullanıcı, müşteri hizmetleri ve kiralık araç kalitesi için Alamo acentesine ortalama 10 üzerinden 9,1 puan vermiştir. Geçen ay kullanıcılarımız (%100 oranında), Kanada seyahatlerinde araç kiralama ihtiyaçları için Alamo şirketini seçmiştir.

Kanada seyahatine çıkmayı ve araç kiralamayı planlıyorsan en çok konuma sahip araç kiralama acentesinin Enterprise olduğunu hatırlatalım. Ülke genelinde 558 konumda hizmet veren acentenin şubesini havalimanında veya şehir merkezinde bulma ihtimalin yüksek. Hangi şehre gitmek istediğine emin değilsin fakat aracını Enterprise acentesinden kiralamak istediğini biliyor musun? Toronto, Kanada içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirdir ve şehir, 39 Enterprise araç kiralama noktasına sahiptir.

Aracın varsa veya Kanada içinde bir araç kiralayacaksan yasalara göre yolun sağ tarafından sürmen gerekmektedir. Yolun bu tarafında sürerken kendini rahat hissetmeyeceksen taksi çağırabilir veya ortaklaşa binilen araçları kullanabilirsin.

Kanada, 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 26. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan ve 7'nin en yüksek puan olduğu skor sisteminde Kanada, 5,2 yol kalitesi puanına sahiptir. Ülke içindeki yolların kalitesi nereyi ziyaret etmek istediğine ve hava durumuna göre değişebilir.

Kanada içinde alkollü araç kullanma limiti 0,50 promil promildir. Kanada içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Kanada içinde yasal içki içme yaşı ülkenin hangi bölgesinde olduğuna göre değişecektir, bu sebeple seyahat planlarını yapmadan yaş sınırlamalarını kontrol etmeni öneriyoruz.

momondo kullanıcıları (%22), Kanada seyahatlerinde Intermediate kiralamayı tercih etti ve bu sebeple ülkedeki en popüler kiralık araç türü budur. Kanada içinde kiralık araçların fiyatları şehre ve acenteye göre değişse de Intermediate için günlük ortalama ₺ 503 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kanada içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 27,97 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Kanada içinde araç kiralama konusunda fikrini değiştirirsen Cezayir, geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,74 ile dünyada benzinin en düşük fiyatlara ulaştığı ve seyahat edebileceğin diğer bir alternatiftir. Hong Kong, araç kiralamak için diğer harika bir destinasyondur fakat Litre başına ₺ 53,42 ile en yüksek benzin fiyatları burada görülmektedir.


Kuzey Amerika içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Kuzey Amerika içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Kanada seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Kanada içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Kanada içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Kanada içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Kanada içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Evet. momondo, Kanada içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Sınırsız kilometre, Kanada içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.