Ottawa, Ontario Araç Kiralama

Ucuz Ottawa, ON kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ottawa, ON, Kanada
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Ottawa, ON, Kanada
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Ottawa Araç Kiralama Rehberi

Ottawa, ON için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,5

Genel

8,2

Value

8,1
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,3

Genel

7,8

Value

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

8,1

Genel

7,7

Value

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,9

Genel

7,9

Value

7,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,3

Value

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,0

Genel

7,2

Value

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,4

Genel

5,4

Value

5,4
Genel bakış

Temizlik

5,3

Konfor

6,0

Genel

4,8

Value

4,5

Ottawa, ON ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Montreal P Trudeau Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ottawa Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ottawa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Enterprise, Budget ve Alamo, Ottawa içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Ottawa içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Ottawa, ON içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Çoğu durumda Ottawa için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Ottawa içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

 • Ottawa, ON için hız limiti nedir?

  Ottawa içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 110 km/saat ve Ottawa civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Ottawa içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • Ottawa içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre Ford Escape ve Hyundai Accent, Ottawa içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Ottawa içinde Ford Escape kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 654 ve günlük en düşük ₺ 198 fiyata buldu. Hyundai Accent kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 148 ve ortalama fiyat günlük ₺ 624 civarındadır.

 • Ottawa içinde hangi araç kiralama şirketi Ford Escape model araca sahip?

  Ottawa içinde Ford Escape model araç kiralamak için Routes Car & Truck Rentals, bu aracı (ve benzer SUV araçları) sunan şehirdeki en popüler araç kiralama şirketidir. Ottawa içinde Routes Car & Truck Rentals acentesinden Ford Escape model araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ₺ 377'dir.

 • Ottawa, ON içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Ocak ayında Ottawa içinde sıcaklıklar -10 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 63 mm civarındadır. Bu bilgi Ottawa içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Ottawa içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Ottawa seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

 • Ottawa içinde sıcaklıklar Ontario bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Ocak ayında Ottawa içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Ontario genelinde sıcaklıkların genellikle -8 °C ve yağış miktarının 62,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Kanada - diğer şehirlerdeki araçlar

Kanada genelinde Toronto, Montreal ve Vancouver gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Ottawa seyahatini planlamaya başla