İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Montreal, Québec araba kiralama

Montreal, Québec içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
23.7 Sal
30.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Montreal içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Montreal içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Montreal içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Montreal içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Thrifty acentesinden bulunmaktadır. Thrifty ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.455 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Montreal içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 2.543'dir.

Montreal içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

27 konum ile Discount Car & Truck Rentals, Montreal içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Montreal içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Ford Edge, Montreal içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Montreal içindeki kiralık Ford Edge modellerini günlük ₺ 1.524 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 1.912 civarındadır.Dodge Grand Caravan, günlük ortalama ₺ 3.843 fiyata ve günlük ₺ 2.425 gibi düşük fırsatlara Montreal içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Montreal, Québec araç kiralama fırsatları

Montreal içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.281 - ₺ 12.618

Tüm Araç Türleri

₺ 1.432 - ₺ 4.830

₺ 2.852, Montreal, Kanada içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Montreal, Kanada içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.281 ile yılın geri kalan zamanından %56 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Montreal içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha pahalı. Montreal içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.571, Montreal, Kanada içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Montreal, Kanada içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.664 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Montreal içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha ucuzdur. Montreal içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.318, Montreal, Kanada içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Montreal, Kanada içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.602 ile yılın geri kalan zamanından %21 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Montreal içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Montreal içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.622, Montreal, Kanada içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Montreal, Kanada içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.434 ile yılın geri kalan zamanından %12 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Montreal içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. Montreal içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Montreal araç kiralama rehberi

Montreal, Québec için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Alamo

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,6

Genel

8,6

Alış Yeri/İade Yeri

8,7

Value

8,5

Enterprise Rent-A-Car

22 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

8,1

Genel

7,9

Alış Yeri/İade Yeri

7,9

Value

7,6

Budget

16 konum
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,8

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

7,4

Thrifty

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,2

Genel

7,4

Alış Yeri/İade Yeri

7,4

Value

7,4

Dollar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,7

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

7,4

Avis

15 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,2

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,7

Hertz

7 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,4

Genel

6,7

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,7

Europcar

8 konum

Montreal içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Montreal seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Compact, Intermediate, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.614

En Popüler Model

Ford Edge
Son 72 saat içinde Montreal şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Intermediate ve Mini.
Montreal içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.614'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.395'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Edge, son 7 gün içinde Montreal içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Dodge Grand Caravan araç modelini de tercih etmektedir.

Montreal içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Montreal içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Montreal, Québec içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Montreal için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Montreal içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Montreal, Québec için hız limiti nedir?

Montreal içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 60 km/saat olduğunu unutma. Montreal civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 110 km/saat'tir. Montreal içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Montreal içinde hangi araç kiralama şirketi BMW X3 model araca sahip?

Montreal, QC içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Montreal, Temmuz ayında genellikle 94 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 22 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Montreal içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Montreal içinde sıcaklıklar Québec bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Montreal içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Québec çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 22 °C ve yağış miktarının Montreal civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Montreal içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Montreal içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Montreal içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Montreal içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 155 operatör mevcuttur.

Montreal içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Montreal dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Montreal içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Montreal içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Montreal içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Montreal içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Montreal içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Montreal içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Montreal içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Montreal içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Montreal dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Montreal içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Montreal içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Montreal içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Montreal içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Montreal seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
23.7 Sal
Öğlen
30.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Montreal konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun