Vancouver, Britanya Kolombiyasi Araç Kiralama

Ucuz Vancouver, BC kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Vancouver, BC, Kanada
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Vancouver, BC, Kanada
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Vancouver, Britanya Kolombiyasi araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Standart Araç Kiralama

₺ 235 - ₺ 1.077

Tüm Araç Türleri

₺ 262 - ₺ 1.193

₺ 332, Vancouver, Kanada içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Vancouver, Kanada içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 235 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Vancouver içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. Vancouver içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Vancouver Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Vancouver Araç Kiralama Rehberi

Vancouver, BC için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,2

Genel

7,9

Value

7,8
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,8

Genel

7,8

Value

7,2
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,4

Genel

7,1

Value

6,9
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,6

Genel

6,7

Value

6,8
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,7

Genel

6,1

Value

6,3
Genel bakış

Temizlik

5,9

Konfor

5,9

Genel

5,5

Value

5,5
Genel bakış

Temizlik

5,4

Konfor

6,2

Genel

5,3

Value

5,8

Vancouver, BC ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Vancouver Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Vancouver Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Vancouver içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Vancouver içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Avis ve Hertz, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Vancouver içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

  Vancouver içinde 3 konumda günlük ortalama ₺ 974 araç kiralama fiyatı ile Thrifty, Vancouver içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Vancouver içinde Thrifty tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 887'dir.

 • Vancouver, BC içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Vancouver içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Enterprise, Avis ve Hertz, Vancouver içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

 • Şubat ayında Vancouver içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

  Çoğu kişi Şubat ayında yapacakları Vancouver seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 114 mm ve sıcaklık 7 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Vancouver içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 419'dir.

 • Vancouver içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

  Thrifty, Vancouver, BC içinde 3 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 974'dir.

 • Vancouver, BC için hız limiti nedir?

  Vancouver için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Vancouver civarındaki yerleşim alanlarında 110 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Vancouver içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

 • Vancouver içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Vancouver içinde Hyundai Elantra kiralıyor ve Toyota Corolla en popüler ikinci seçenek. Hyundai Elantra kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 513 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Vancouver içinde günlük ₺ 138 gibi düşük bir fiyattan kiralık Hyundai Elantra araçlar buldu. Vancouver içinde Toyota Corolla kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 476 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 148'dir.

 • Vancouver içinde hangi araç kiralama şirketi Chrysler 300 model araca sahip?

  Avis, Vancouver içinde Chrysler 300 model (ve diğer benzer Lüks) araçlara sahiptir. Vancouver içinde Avis acentesinden Chrysler 300 model araç kiralayacaksan günlük ortalama ₺ 753 ödemeyi bekleyebilirsin.

 • Vancouver, BC içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Vancouver, Ocak ayında genellikle 168 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 4 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Vancouver içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Vancouver içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Vancouver içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Vancouver içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Chevrolet Spark ve Class Compact SUV, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

 • Vancouver içinde sıcaklıklar Britanya Kolombiyasi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Vancouver içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Britanya Kolombiyasi içinde sıcaklıkların 4 °C ve yağış ihtimalinin 168 mm civarında olduğunu unutma.


Kanada - diğer şehirlerdeki araçlar

Kanada genelinde Toronto, Montreal ve Ottawa gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Vancouver içindeki havalimanlarında araç kiralama

Vancouver yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Vancouver seyahatini planlamaya başla