San Diego, Kaliforniya Araç Kiralama

Ucuz San Diego, CA kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

San Diego, CA, ABD
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
San Diego, CA, ABD
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo'da bulunan San Diego, Kaliforniya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 334 - ₺ 646

Tüm Araç Türleri

₺ 404 - ₺ 1.035

₺ 246, San Diego, ABD içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. San Diego, ABD içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 334 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle San Diego içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. San Diego içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi San Diego Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 320, San Diego, ABD içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. San Diego, ABD içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 405 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle San Diego içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha ucuzdur. San Diego içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi San Diego Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


San Diego Araç Kiralama Rehberi

San Diego, CA için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,3

Genel

8,1

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,1
7,5
İyi
1 yorum11 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,9

Genel

7,4

Alış/İade

7,4

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,7

Genel

7,4

Alış/İade

7,4

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,2

Genel

6,8

Alış/İade

6,7

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

6,8

Genel

6,5

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

4,9

Konfor

4,8

Genel

4,1

Alış/İade

4,1

Fiyat-kalite dengesi

4,4
Genel bakış

Temizlik

4,8

Konfor

4,6

Genel

3,9

Alış/İade

3,8

Fiyat-kalite dengesi

4,2
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,2

Genel

8,5

Alış/İade

8,8

Fiyat-kalite dengesi

9,2

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Jolla Cove14,9 km
La Jolla Shores15,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Jolla Cove107,1 km
La Jolla Shores107,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

La Jolla Shores136,8 km
La Jolla Cove137,3 km

San Diego, CA ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve San Diego Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

San Diego Araç Kiralama

Kasım ayında, San Diego için şu ana kadar momondo üzerinden 276 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için San Diego içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Dollar, San Diego içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. San Diego içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

San Diego içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

San Diego için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 1 konumda hizmet veren Thrifty tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 575 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat San Diego içinde Thrifty araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 612'dir.

San Diego, CA içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

San Diego içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Payless, Alamo ve Enterprise gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

San Diego içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Thrifty, 1 konumda sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 612 ödemeyi bekleyebilirler.

San Diego, CA için hız limiti nedir?

San Diego için araç kiralarken şehrin 40 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, San Diego civarındaki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü San Diego içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

San Diego içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

San Diego içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 505 fiyata Hyundai Accent kiralık araçları tercih ediyor. Hyundai Elantra, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 556. Kullanıcılarımız, San Diego içinde günlük ₺ 134 gibi düşük bir fiyata Hyundai Accent ve günlük ₺ 107 gibi düşük bir fiyata Hyundai Elantra model kiralık araçlar buldu.

San Diego içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Dollar, San Diego içinde Audi A4 model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Dollar acentesinden Audi A4 model araç kiralamanın ücreti günlük ortalama ₺ 883'dir.

San Diego, CA içinde Kasım ayında hava durumu nasıldır?

Kasım ayında San Diego içinde sıcaklıklar 16 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 25 mm civarındadır. Bu bilgi San Diego içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Kasım içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

San Diego içinde Kasım ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları San Diego içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler San Diego içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Dodge Grand Caravan ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

San Diego içinde sıcaklıklar Kaliforniya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Kasım ayında San Diego içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Kaliforniya çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 15 °C ve yağış miktarının San Diego civarında olmasını bekleyebilirler.


San Diego içindeki havalimanlarında araç kiralama

San Diego yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

San Diego seyahatini planlamaya başla