Detroit Araç Kiralama

Ucuz Detroit kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Detroit, MI, ABD
3 Mar — 10 Mar
Aynı iade yeri
Detroit, MI, ABD
3.3 Çar
Öğle
10.3 Çar
Öğle

Detroit Araç Kiralama Rehberi

Detroit için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.6

489 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

211 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

458 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

374 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

224 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

234 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

254 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

31 yoruma göre


Detroit ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Detroit Metropolitan Wayne County Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Detroit Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Detroit içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 16 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Detroit içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Avis, Detroit içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Detroit içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Detroit içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Detroit içinde konumda günlük ortalama ₺ 304 araç kiralama fiyatı ile Budget, Detroit içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Detroit içinde Budget tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 297'dir.

Detroit içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Detroit için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Detroit içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Mart ayında Detroit içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mart ayında sıcaklıkların ortalama 9 °C olduğu ve genellikle 70 mm yağış alan Detroit destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Detroit seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Mart ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Detroit içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 626'dir.

Detroit içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Detroit içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Detroit içinde 1 konumda günlük ₺ 304 ödemeyi bekleyebilirsin.

Detroit için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Detroit için hız sınırı: 40 km/saat. Detroit ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 120 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Detroit içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Detroit, MI içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Detroit içinde Şubat ayında sıcaklık -2 °C civarında seyreder ve 46 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Detroit içinde Şubat ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Detroit seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Detroit içinde sıcaklıklar Michigan bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Detroit içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Şubat ayında Michigan içinde sıcaklıkların -2 °C ve yağış ihtimalinin 46 mm civarında olduğunu unutma.


Detroit seyahatini planlamaya başla