New York içinde Budget araç kiralama

New York içindeki Budget kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

New York, NY, ABD
28 Eki — 4 Kas
Aynı iade yeri
New York, NY, ABD
28.10 Per
Öğle
4.11 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

New York, New York içindeki Budget kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 452 - ₺ 956

Tüm Araç Türleri

₺ 546 - ₺ 1.322

New York, New York içinde Budget acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 452 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 452, New York içinde Budget Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 706'den %36 daha düşüktür. Ekim, New York içinde Budget acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Kasım ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Kasım ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

New York, New York içinde Budget acentesinden Standart araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 355 olduğu Standart ayıdır. Günlük ₺ 355, New York içinde Budget Standart araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.015'den %65 daha düşüktür. Kasım, New York içinde Budget acentesinden Standart araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Temmuz ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Temmuz ayında Standart araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

New York, New York içinde Budget acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 638 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 638, New York içinde Budget Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 890'den %28 daha düşüktür. Aralık, New York içinde Budget acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Ağustos ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

New York, New York içinde Budget acentesinden SUV araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 569 olduğu SUV ayıdır. Günlük ₺ 569, New York içinde Budget SUV araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.046'den %46 daha düşüktür. Ekim, New York içinde Budget acentesinden SUV araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Temmuz ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Temmuz ayında SUV araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 783

9 Kas - 16 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 1.338

9 Kas - 16 Kas
Chevrolet Sonic Sedan

New York - Budget şubeleri

Aşağıdan New York içindeki tüm Budget kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,2

Genel

6,6

Alış/İade

6,3

Fiyat-kalite dengesi

6,6

New York içindeki Budget kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca New York içinde Budget acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  New York içideki tüm Budget araç kiralama noktalarında müşterilerin ve çalışanların güvenliğini sağlamak için KOVİD-19 salgını boyunca gelişmiş temizlik önlemleri alınmaktadır. Bu ek önlemler arasında kiralık araçların iç ve dış yüzeyleri, araç alış ve iade alanları gibi sık dokunulan alanların dezenfekte etmesi bulunmaktadır. Budget ayrıca ekstra önlem adımları atmaktadır ve bunlar şu şekildedir:
  • Tek kullanımlık eldiven ve el antiseptiği sağlanır
  • Elektronik kiralama anlaşması (çoğu konumda mevcut)
  • Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • New York - Budget acentesinin Kasım ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  New York için günlük ₺ 319, Kasım ayında Budget acentesinden araç kiralarken ödeyeceğin en düşük fiyattır fakat Kasım ayında Budget araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 676 civarında veya haftalık kiralamalarda yaklaşık ₺ 4.733 olduğunu görebilirsin. Bu verilerin geçen yılın Kasım ayı verilerine dayandığını hatırlatalım. Bu yıl daha iyi fırsatlar bulma şansın bile var.

 • Budget acentesinin New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde 1 konum bulunmaktadır. Budget araç kiralama acentesinin adres: Building 305 Federal Circle.

 • Budget, New York içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Budget, New York içinde araç kiralarken ücretsiz iptal seçeneği sunmaktadır fakat son dakika yapacağın iptallerde Budget ile iletişime geçmeni öneririz. Son anda yapılan iptaller ücrete tabi olabilir. Buraya tıklayarak Konumlar sekmesine gidebilir ve Budget telefon numaralarının bir listesini bulabilirsin.

 • Kasım ayında New York içinde Budget acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Kasım ayında New York içinde Budget acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Orta araçları tercih etti. Bu ay Orta araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 801 ve en düşük günlük ₺ 417 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • New York içinde Budget acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Budget acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan New York içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Ekonomi araçları tercih edebilirsin. Budget acentesinden Ekonomi araç kiralamak günlük ortalama ₺ 424 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %37 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%17), New York seyahatlerinde tasarruf etmek için Budget acentesinden Ekonomi araç kiraladı.

 • New York içinde kaç tane New York araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Budget şu anda New York içinde 7 noktada hizmet vermektedir. Building 305 Federal Circle, New York içindeki en popüler Budget araç kiralama konumudur. Son 12 ay içinde New York içinde Budget acentesini arayan kullanıcılarımız (%48) araçlarını Building 305 Federal Circle konumundan kiraladı.


New York içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Budget acentesinde aradığını bulamıyor musun? New York içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır