New York içinde Alamo araç kiralama

New York içindeki Alamo kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

New York, NY, ABD
28 Eki — 4 Kas
Aynı iade yeri
New York, NY, ABD
28.10 Per
Öğle
4.11 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

New York - Alamo şubeleri

Aşağıdan New York içindeki tüm Alamo kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,7

Genel

8,6

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,4

New York içindeki Alamo kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca New York içinde Alamo acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  KOVİD-19 boyunca New York içinde Alamo acentesinden araç kiralarken içinin rahat etmesi için şirket, araçlarında ve kiosklarda gelişmiş temizlik gibi ek önlemler almaktadır. Alamo ayrıca, ek koruyucu önlemler dahi olmak üzeer aşağıdaki politikaları uygulamaktadır:
  • Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik
  • Tam Temizlik Sözü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • New York - Alamo acentesinin Kasım ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Geçen yılın verilerine göre Kasım ayında New York içinde Alamo kiralık bir aracın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.762 (veya haftalık ₺ 12.336) tutmaktadır. Günlük ₺ 1.100, momondo kullanıcılarının Kasım ayında Alamo kiralık bir araç için buldukları en düşük fiyattır. Fiyatların yılın bu zamanında Alamo acentesinden ne tür bir araç kiralayacağına ve ne zaman için araç kiralayacağına bağlı olduğunu unutma.

 • Alamo acentesinin New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet. New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde Alamo acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: Building 308 Federal Circle

 • Alamo, New York içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Alamo, New York için kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneği sunar (fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir). Politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan Alamo ile iletişime geçebilirsin. Buraya tıkla ve Alamo telefon numaralarını görmek için Konumlar sekmesini seç.

 • Kasım ayında New York içinde Alamo acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 1.875 ile Kasım ayında New York içinde Alamo acentesinden Standart araç kiralamak momondo kullanıcıları arasında en popüler seçenektir. Ayrıca, geçtiğimiz Kasım ayında Standart için bulunan en düşük fiyat olan günlük ₺ 1.438 gibi bir fiyata New York içinde Alamo araç kiralama fırsatları bulman mümkün.

 • New York içinde kaç tane New York araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Building 308 Federal Circle, Alamo acentesinin New York içindeki 4 konumundan en popüler olanıdır. Son 12 ay içindeki kullanıcı verilerimize göre Alamo acentesinde araç kiralayanlar (%50 oranında) Building 308 Federal Circle konumundan kiralamıştır.


ABD genelindeki diğer şehirlerde Alamo araçları


New York içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Alamo acentesinde aradığını bulamıyor musun? New York içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır