New York içinde Dollar araç kiralama

New York içindeki Dollar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

New York, NY, ABD
28 Eki — 4 Kas
Aynı iade yeri
New York, NY, ABD
28.10 Per
Öğle
4.11 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

New York, New York içindeki Dollar kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 474 - ₺ 1.126

Tüm Araç Türleri

₺ 590 - ₺ 1.506

New York, New York içinde Dollar acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 474 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 474, New York içinde Dollar Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 788'den %40 daha düşüktür. Mayıs, New York içinde Dollar acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ekim ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Dollar acentesinden Ekim ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

New York, New York içinde Dollar acentesinden Standart araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 505 olduğu Standart ayıdır. Günlük ₺ 505, New York içinde Dollar Standart araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 786'den %36 daha düşüktür. Ekim, New York içinde Dollar acentesinden Standart araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Dollar acentesinden Ağustos ayında Standart araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

New York, New York içinde Dollar acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 788 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 788, New York içinde Dollar Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.324'den %40 daha düşüktür. Eylül, New York içinde Dollar acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Dollar acentesinden Ağustos ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Dollar

Günlük ₺ 778

9 Kas - 16 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Dollar

Günlük ₺ 841

10 Kas - 17 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Dollar

Günlük ₺ 1.120

9 Kas - 16 Kas
Chevrolet Sonic Sedan

New York - Dollar şubeleri

Aşağıdan New York içindeki tüm Dollar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,8

Genel

6,2

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,2

New York içindeki Dollar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca New York içinde Dollar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  New York içindeki tüm Dollar araç kiralama noktaları KOVİD-19 salgını süresince müşterilerinin sağlığı için ekstra önlemler almaktadır. Kiralık araçlarda ve danışmanlık alanlarında gelişmiş temizlik yöntemlerinin uygulanması ve sıradaki politikalar alınan ek sağlık ve güvenlik önlemlerindendir:
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik

 • New York - Dollar acentesinin Kasım ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Kasım ayında New York içindeki Dollar acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 848 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Dollar acentesinden gördüğü New York kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 502 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Kasım ayında New York içinde bir haftalık Dollar kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 5.937 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

 • Dollar acentesinin New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde 1 konum bulunmaktadır. Dollar araç kiralama acentesinin adres: Building 318 Federal Circle.

 • Dollar, New York içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Dollar, New York içinde araç kiralarken ücretsiz iptal seçeneği sunmaktadır fakat son dakika yapacağın iptallerde Dollar ile iletişime geçmeni öneririz. Son anda yapılan iptaller ücrete tabi olabilir. Buraya tıklayarak Konumlar sekmesine gidebilir ve Dollar telefon numaralarının bir listesini bulabilirsin.

 • Kasım ayında New York içinde Dollar acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Üst Orta, Kasım ayında New York içinde Dollar acentesinden kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Kasım içindeki Üst Orta araçlar için günlük ₺ 1.184 gibi bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsin fakat bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 678 gibi düşük bir fiyata da araç buldu.

 • New York içinde Dollar acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Ekonomi, günlük ortalama ₺ 750 ile Dollar acentesinin New York içinde sunduğu en ucuz araç türüdür. Günlük ₺ 750, Dollar acentesinin sunduğu en pahalı araçtan %40 daha düşüktür ve bu fiyatı tercih ederek tasarruf sağlayabilirsin. New York içinde Dollar acentesinden araç kiralayan momondo kullanıcıları (%26 oranında), tasarruf etmek için Ekonomi araç tercih etti.

 • New York içinde kaç tane New York araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Dollar, New York içinde 6 konumda hizmet vermektedir. 263 West 52nd Street, (kullanıcı verilerimize göre) araç kiralama şirketinin en popüler konumudur. Geçtiğimiz 12 ay içinde Dollar acentesinden New York içinde araç kiralayan momondo kullanıcıları (%New York oranında) 263 West 52nd Street konumunu tercih etti.


New York içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Dollar acentesinde aradığını bulamıyor musun? New York içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır