Berlin içinde Dollar araç kiralama

Berlin içindeki Dollar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Berlin, Almanya
23 Oca — 30 Oca
Aynı iade yeri
Berlin, Almanya
23.1 Paz
Öğle
30.1 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Berlin - Dollar şubeleri

Aşağıdan Berlin içindeki tüm Dollar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,1

Genel

6,1

Value

5,6

Berlin içindeki Dollar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Berlin içinde Dollar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  KOVİD-19 boyunca Berlin içinde Dollar acentesinden araç kiralarken içinin rahat etmesi için şirket, araçlarında ve kiosklarda gelişmiş temizlik gibi ek önlemler almaktadır. Dollar ayrıca, ek koruyucu önlemler dahi olmak üzeer aşağıdaki politikaları uygulamaktadır:
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik

 • Dollar acentesinin Berlin Brandenburg Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Berlin Brandenburg Havalimanı içinde Dollar için 1 araç kiralama noktası bulunmaktadır (Flughafen Berlin Brandenburg).

 • Dollar, Berlin içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Berlin içindeki Dollar kiralık araç rezervasyonu ücretsiz olarak iptal edebilirsin. Fakat unutma, planlanan alış tarihinden hemen önce iptal edersen ücret ödemen gerekebilir. Dollar ile iletişime geçip iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi edinmeyi unutma. Konumlar sekmesinden telefon numaraları listeni buraya tıklayarak görebilirsin.

 • Berlin içinde kaç tane Berlin araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Flughafen Berlin Brandenburg, Dollar acentesinin Berlin içindeki 10 konumundan en popüler olanıdır. Son 12 ay içindeki kullanıcı verilerimize göre Dollar acentesinde araç kiralayanlar (%51 oranında) Flughafen Berlin Brandenburg konumundan kiralamıştır.