George Araç Kiralama

Ucuz George kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

George, Güney Afrika
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
George, Güney Afrika
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

George Araç Kiralama Rehberi

George için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.6

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

6 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

2 yoruma göre


George ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve George Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

George Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için George içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat George içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Sixt ve Dollar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

George içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

George için Avis, Sixt ve Dollar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo George içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

George için hız limiti nedir?

George içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 40 km/saat olduğunu unutmamalıdır. George civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Güney Afrika - diğer şehirlerdeki araçlar


George seyahatini planlamaya başla