Pretoria Araç Kiralama

Ucuz Pretoria kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Pretoria, Güney Afrika
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Pretoria, Güney Afrika
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Pretoria Araç Kiralama Rehberi

Pretoria için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.4

1 yoruma göre


Pretoria ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Johannesburg O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Pretoria Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Pretoria içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sixt, Budget ve Dollar, Pretoria içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Pretoria içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Pretoria içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Pretoria için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Pretoria için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Pretoria için hız limiti nedir?

Pretoria içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 40 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Pretoria civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Güney Afrika - diğer şehirlerdeki araçlar


Pretoria seyahatini planlamaya başla