Los Angeles içinde Budget araç kiralama

Los Angeles içindeki Budget kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Los Angeles, CA, ABD
3 Haz — 10 Haz
Aynı iade yeri
Los Angeles, CA, ABD
3.6 Cum
Öğle
10.6 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kaliforniya, Los Angeles içindeki Budget kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 418 - ₺ 1.611

Tüm Araç Türleri

₺ 454 - ₺ 2.507

Los Angeles, Kaliforniya içinde Budget acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 418 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 418, Los Angeles içinde Budget Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 696'den %40 daha düşüktür. Temmuz, Los Angeles içinde Budget acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Mart ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Mart ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles, Kaliforniya içinde Budget acentesinden Standart araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 454 olduğu Standart ayıdır. Günlük ₺ 454, Los Angeles içinde Budget Standart araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 998'den %54 daha düşüktür. Aralık, Los Angeles içinde Budget acentesinden Standart araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Mart ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Mart ayında Standart araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles, Kaliforniya içinde Budget acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 516 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 516, Los Angeles içinde Budget Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.203'den %57 daha düşüktür. Temmuz, Los Angeles içinde Budget acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Mart ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Mart ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles, Kaliforniya içinde Budget acentesinden SUV araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 454 olduğu SUV ayıdır. Günlük ₺ 454, Los Angeles içinde Budget SUV araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.158'den %61 daha düşüktür. Aralık, Los Angeles içinde Budget acentesinden SUV araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Mart ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Mart ayında SUV araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles, Kaliforniya içinde Budget acentesinden Üstü Açık araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 804 olduğu Üstü Açık ayıdır. Günlük ₺ 804, Los Angeles içinde Budget Üstü Açık araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.502'den %46 daha düşüktür. Ocak, Los Angeles içinde Budget acentesinden Üstü Açık araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Mart ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Mart ayında Üstü Açık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 1.315

2 Tem - 15 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 1.332

2 Tem - 15 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 1.356

2 Tem - 15 Tem
Chevrolet Sonic Sedan

Los Angeles - Budget şubeleri

Aşağıdan Los Angeles içindeki tüm Budget kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,1

Genel

5,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

5,3

Los Angeles içindeki Budget kiralık araçları hakkında bilgi

Tüm Budget kiralık araçlarının iç ve dış yüzeylerini dezenfekte edilmesi gibi alınan gelişmiş temizlik yöntemleri, KOVİD-19 salgını boyunca uygulanan güvenlik önlemlerinden sadece biridir. Budget ayrıca, Los Angeles içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının kendilerini güvende hissetmesi için şu ek politikaları uygulamaktadır:
• Tek kullanımlık eldiven ve el antiseptiği sağlanır
• Elektronik kiralama anlaşması (çoğu konumda mevcut)
• Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
• Gelişmiş çalışan eğitimi

Haziran ayında Los Angeles içindeki Budget acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 2.032 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Budget acentesinden gördüğü Los Angeles kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 1.632 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Haziran ayında Los Angeles içinde bir haftalık Budget kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 14.221 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

Los Angeles Ulus. Havalimanı içinde 1 konum bulunmaktadır. Budget araç kiralama acentesinin adres: 9775 Airport Boulevard.

Budget, Los Angeles için kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneği sunar (fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir). Politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan Budget ile iletişime geçebilirsin. Buraya tıkla ve Budget telefon numaralarını görmek için Konumlar sekmesini seç.

Günlük ortalama ₺ 1.972 ile Haziran ayında Los Angeles içinde Budget acentesinden SUV araç kiralamak momondo kullanıcıları arasında en popüler seçenektir. Ayrıca, geçtiğimiz Haziran ayında SUV için bulunan en düşük fiyat olan günlük ₺ 1.632 gibi bir fiyata Los Angeles içinde Budget araç kiralama fırsatları bulman mümkün.

Günlük ortalama ₺ 570 ile Ekonomi, Los Angeles içinde Budget acentesinden kiralayabileceğin en ucuz araç türüdür (en pahalı Budget kiralık aracından %8 daha ucuz). Geçen yıl momondo kullanıcıları (%13 oranında), tasarruf etmek için Los Angeles içinde Budget acentesinden Ekonomi bir araç kiralamayı tercih etti. Budget acentesinin sunduğu, seyahat ihtiyaçlarına yönelik olarak tercih edebileceğin farklı araç türleri olduğunu da hatırlatalım.

Los Angeles içinde 13 Budget araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre 9775 Airport Boulevard, Los Angeles içindeki en popüler Budget araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Los Angeles içinde Budget acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%68 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


Kaliforniya içindeki Budget kiralık araçları

San Francisco ve San Diego gibi Kaliforniya içindeki diğer şehirlerde Budget acentesinden araç kirala

ABD genelindeki diğer şehirlerde Budget araçları

New York ve Dallas gibi ABD genelindeki diğer popüler şehirlerde Budget araç kiralama fırsatlarını bul

Los Angeles içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Budget acentesinde aradığını bulamıyor musun? Los Angeles içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır