Toronto içinde Dollar araç kiralama

Toronto içindeki Dollar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Toronto, ON, Kanada
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Toronto, ON, Kanada
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Toronto - Dollar şubeleri

Aşağıdan Toronto içindeki tüm Dollar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,8

Genel

7,2

Value

7,4

Toronto içindeki Dollar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Toronto içinde Dollar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Toronto içindeki Dollar araç kiralama noktalarının tamamında senin ve çalışanların güvenliği için KOVİD-19 salgını boyunca gelişmiş temizlik yöntemleri uygulanmaktadır. Sık dokunulan alanları dezenfekte etmek ve sıradaki ek önlemler listesi Toronto içinde virüsün yayılmasını yavaşlatmaya yardımcı olması için Dollar tarafından alınan önlemlerden bazılarıdır.
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik

 • Toronto - Dollar acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Geçen yılın verilerine göre Şubat ayında Toronto içinde Dollar acentesinden araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 842 civarında olmasını bekleyebilirsin. Toronto içinde yılın bu zamanı Dollar acentesinden günlük ₺ 508 gibi düşük bir fiyata kiralık araç bulunduğu görülmedi. Toronto içinde Şubat ayında Dollar acentesiden haftalık araç kiralamanın fiyatı genellikle ₺ 5.894 civarındadır.

 • Dollar acentesinin Toronto Pearson Ulus. Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Dollar, Toronto Pearson Ulus. Havalimanı içinde 6301 Silver Dart Drive konumunda olmak üzere 1 noktada hizmet vermektedir.

 • Dollar, Toronto içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Dollar, Toronto için kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneği sunar (fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir). Politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan Dollar ile iletişime geçebilirsin. Buraya tıkla ve Dollar telefon numaralarını görmek için Konumlar sekmesini seç.

 • Şubat ayında Toronto içinde Dollar acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Şubat ayında Toronto içinde Dollar acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Üst Orta araçları tercih etti. Bu ay Üst Orta araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 912 ve en düşük günlük ₺ 841 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • Toronto içinde kaç tane Toronto araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Dollar, Toronto içinde 7 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 6301 Silver Dart Drive, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%81 oranında) Toronto içinde Dollar acentesinden araç kiralarken Dollar - 6301 Silver Dart Drive konumundan kiralamayı tercih etti.