Konya içinde Global Rent A Car araç kiralama

Konya içindeki Global Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Konya, Türkiye
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Konya, Türkiye
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Konya (il), Konya içindeki Global Rent A Car kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 444 - ₺ 982

Tüm Araç Türleri

₺ 458 - ₺ 1.052

Konya, Konya (il) içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 444 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 444, Konya içinde Global Rent A Car Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 695'den %36 daha düşüktür. Eylül, Konya içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Haziran ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Global Rent A Car acentesinden Haziran ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Konya, Konya (il) içinde Global Rent A Car acentesinden Minibüs araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 499 olduğu Minibüs ayıdır. Günlük ₺ 499, Konya içinde Global Rent A Car Minibüs araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 926'den %46 daha düşüktür. Eylül, Konya içinde Global Rent A Car acentesinden Minibüs araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Global Rent A Car acentesinden Ağustos ayında Minibüs araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 970

26 Ara - 1 Oca
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 974

26 Ara - 1 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 1.158

26 Ara - 1 Oca
Kia Rio Hatchback

Konya - Global Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Konya içindeki tüm Global Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Konya içindeki Global Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Konya içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Global Rent A Car, Konya içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Global Rent A Car, Konya içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Konya - Global Rent A Car acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Aralık ayında Konya içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamanın günlük ücreti ortalama ₺ 488 tutmaktadır fakat kullanıcılarımız günlük ₺ 267 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Konya içinde Global Rent A Car acentesinden 1 haftalık araç kiralaman gerekiyorsa Aralık ayında fiyatların ₺ 3.419 olmasını bekleyebilirsin. Bu veriler için geçen yılın kiralama fiyatları baz alınmaktadır fakat momondo'da benzer fiyatları bulma ihtimalin yüksektir.

 • Global Rent A Car acentesinin Konya Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet. Konya Havalimanı içinde Global Rent A Car acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: KONYA AIRPORT, Buyukkayacik Mahallesi, Vali Ahmet Kayhan Caddesi

 • Aralık ayında Konya içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Aralık ayında Konya içinde araç kiralaman gerekiyorsa Global Rent A Car acentesiden Ekonomi araçları kiralamayı düşünebilirsin. Aralık ayında Ekonomi araç kiralarken günlük ortalama ₺ 379 ve en düşük ₺ 268 ödemeyi bekleyebilirsin. Ayrıca, Global Rent A Car acentesinin sunduğu farklı kiralık araçlar da mevcuttur. Ekonomi araçlar yılın bu zamanı kullanıcılarımız arasında çok popülerdir.

 • Konya içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 322 ile Küçük, Konya içinde Global Rent A Car acentesinden kiralayabileceğin en ucuz araç türüdür (en pahalı Global Rent A Car kiralık aracından %32 daha ucuz). Geçen yıl momondo kullanıcıları (%6 oranında), tasarruf etmek için Konya içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük bir araç kiralamayı tercih etti. Global Rent A Car acentesinin sunduğu, seyahat ihtiyaçlarına yönelik olarak tercih edebileceğin farklı araç türleri olduğunu da hatırlatalım.

 • Konya içinde kaç tane Konya araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Konya içinde 10 Global Rent A Car araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre KONYA AIRPORT, Buyukkayacik Mahallesi, Vali Ahmet Kayhan Caddesi, Konya içindeki en popüler Global Rent A Car araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Konya içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%84 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


Konya içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Global Rent A Car acentesinde aradığını bulamıyor musun? Konya içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır