Heidelberg, Almanya Araç Kiralama

Ucuz Heidelberg, Almanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Heidelberg, Almanya
8 Ara — 15 Ara
Aynı iade yeri
Heidelberg, Almanya
8.12 Çar
Öğle
15.12 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Heidelberg Araç Kiralama Rehberi

Heidelberg, Almanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,6

Genel

7,0

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

6,0

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

4,0
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

5,0

Genel

4,0

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

4,0

Heidelberg, Almanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Frankfurt Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Heidelberg Araç Kiralama

Aralık ayında, şu ana kadar 112 momondo kullanıcısı Heidelberg için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Heidelberg içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Avis ve Enterprise, Heidelberg içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Heidelberg içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Heidelberg, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Heidelberg içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Hertz, Avis ve Enterprise, Heidelberg içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Heidelberg, Almanya için hız limiti nedir?

Heidelberg içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Heidelberg civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Heidelberg içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Heidelberg içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Heidelberg içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 644 fiyata Ford Focus kiralık araçları tercih ediyor. Volkswagen Polo, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 603. Kullanıcılarımız, Heidelberg içinde günlük ₺ 223 gibi düşük bir fiyata Ford Focus ve günlük ₺ 186 gibi düşük bir fiyata Volkswagen Polo model kiralık araçlar buldu.

Heidelberg içinde hangi araç kiralama şirketi Volvo XC90 model araca sahip?

Sixt, Heidelberg içinde Volvo XC90 model (ve diğer benzer Lüks) araçlara sahiptir. Heidelberg içinde Sixt acentesinden Volvo XC90 model araç kiralayacaksan günlük ortalama ₺ 925 ödemeyi bekleyebilirsin.

Heidelberg, Almanya içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Heidelberg, Aralık ayında genellikle 53 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 2 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Heidelberg içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Heidelberg içinde Aralık ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Heidelberg içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Heidelberg içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Focus, Volkswagen Polo ve Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Heidelberg içinde sıcaklıklar Baden Württemberg bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Heidelberg içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Baden Württemberg çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 1 °C ve yağış miktarının Heidelberg civarında olmasını bekleyebilirler.


Heidelberg içindeki havalimanlarında araç kiralama

Heidelberg yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Baden Württemberg içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Baden Württemberg içinde , ve gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Heidelberg seyahatini planlamaya başla