Luqa Araç Kiralama

Ucuz Luqa kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Luqa, Malta29 Eki — 5 Kas
Aynı iade yeri
Luqa, Malta
Per 10/29
Per 11/5

Luqa Araç Kiralama Rehberi

Luqa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.1

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.4

10 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.5

7 yoruma göre


Luqa ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Luqa Malta Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Squadron Base

Wesghat Dun Joe Camilleri

havalimanına 1,0 km

Squadron Base

Wesghat Dun Joe Camilleri

havalimanına 1,0 km


Luqa Araç Kiralama

Ekim ayında, Luqa için 8 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Luqa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Luqa içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Dollar ve Hertz, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Luqa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Luqa içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Dollar ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Kasım ayında Luqa içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Kasım ayında yapacakları Luqa seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 110 mm ve sıcaklık 14 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Luqa içinde Ekonomik bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 192'dir.

Luqa için hız limiti nedir?

Luqa hız limiti 45 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Luqa çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 80 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.