Kopenhag içinde FLIZZR araç kiralama

Kopenhag içindeki FLIZZR kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Kopenhag, Danimarka
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Kopenhag, Danimarka
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kopenhag - FLIZZR şubeleri

Aşağıdan Kopenhag içindeki tüm FLIZZR kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

8,0

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Kopenhag içindeki FLIZZR kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Kopenhag içinde FLIZZR acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  FLIZZR, Kopenhag içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple FLIZZR, Kopenhag içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • FLIZZR acentesinin Kopenhag Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet. Kopenhag Havaalanı Havalimanı içinde FLIZZR acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: Kastrup Airport(car Rental Center) (arrival Flight-number Mandatory!!)

 • Kasım ayında Kopenhag içinde FLIZZR acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Kompakt, Kasım ayında Kopenhag içinde FLIZZR acentesinden kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Kasım içindeki Kompakt araçlar için günlük ₺ 146 gibi bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsin fakat bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 115 gibi düşük bir fiyata da araç buldu.

 • Kopenhag içinde FLIZZR acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Küçük, günlük ortalama ₺ 128 ile FLIZZR acentesinin Kopenhag içinde sunduğu en ucuz araç türüdür. Günlük ₺ 128, FLIZZR acentesinin sunduğu en pahalı araçtan %18 daha düşüktür ve bu fiyatı tercih ederek tasarruf sağlayabilirsin. Kopenhag içinde FLIZZR acentesinden araç kiralayan momondo kullanıcıları (%33 oranında), tasarruf etmek için Küçük araç tercih etti.