Puerto del Rosario, İspanya Araç Kiralama

Ucuz Puerto del Rosario, İspanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Puerto del Rosario, Fuerteventura, İspanya
10 Mar — 17 Mar
Aynı iade yeri
Puerto del Rosario, Fuerteventura, İspanya
10.3 Çar
Öğle
17.3 Çar
Öğle

Puerto del Rosario Araç Kiralama Rehberi

Puerto del Rosario, İspanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

2 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Puerto del Rosario, İspanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Puerto del Rosario Fuerteventura Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Puerto del Rosario Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Puerto del Rosario içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Sixt, Puerto del Rosario içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Puerto del Rosario içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Puerto del Rosario, İspanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Puerto del Rosario içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Enterprise, Avis ve Sixt, Puerto del Rosario içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Puerto del Rosario, İspanya için hız limiti nedir?

Puerto del Rosario için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Puerto del Rosario civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Puerto del Rosario içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Puerto del Rosario, İspanya içinde Mart ayında hava durumu nasıldır?

Mart ayında Puerto del Rosario içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 17 °C ve yağışın 13 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Mart içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Puerto del Rosario içinde sıcaklıklar genellikle Mart ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Puerto del Rosario içinde sıcaklıklar Kanarya Adaları bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Puerto del Rosario içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Mart ayında Kanarya Adaları içinde sıcaklıkların 17 °C ve yağış ihtimalinin 16,5 mm civarında olduğunu unutma.