Roma içinde MAGGIORE araç kiralama

Roma içindeki MAGGIORE kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Roma, İtalya
26 Eki — 2 Kas
Aynı iade yeri
Roma, İtalya
26.10 Sal
Öğle
2.11 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Roma - MAGGIORE şubeleri

Aşağıdan Roma içindeki tüm MAGGIORE kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Roma içindeki MAGGIORE kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Roma içinde MAGGIORE acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  MAGGIORE , Roma içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple MAGGIORE , Roma içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Roma - MAGGIORE acentesinin Kasım ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Geçen yılın verilerine göre Kasım ayında Roma içinde MAGGIORE kiralık bir aracın ortalama fiyatı günlük ₺ 306 (veya haftalık ₺ 2.141) tutmaktadır. Günlük ₺ 245, momondo kullanıcılarının Kasım ayında MAGGIORE kiralık bir araç için buldukları en düşük fiyattır. Fiyatların yılın bu zamanında MAGGIORE acentesinden ne tür bir araç kiralayacağına ve ne zaman için araç kiralayacağına bağlı olduğunu unutma.

 • MAGGIORE acentesinin Roma Fiumicino Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Şu anda MAGGIORE , Roma Fiumicino Havaalanı Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir:
  c/o multipiano B- A. Leonardo da Vinci.

 • Kasım ayında Roma içinde MAGGIORE acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Kasım ayında Roma içinde MAGGIORE acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Kompakt araçları tercih etti. Bu ay Kompakt araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 150 ve en düşük günlük ₺ 150 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • Roma içinde kaç tane Roma araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Via di Portonaccio, 19, MAGGIORE acentesinin Roma içindeki 13 konumundan en popüler olanıdır. Son 12 ay içindeki kullanıcı verilerimize göre MAGGIORE acentesinde araç kiralayanlar (%34 oranında) Via di Portonaccio, 19 konumundan kiralamıştır.