Belgrad içinde Europcar araç kiralama

Belgrad içindeki Europcar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Belgrad, Sırbistan
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Belgrad, Sırbistan
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Belgrad - Europcar şubeleri

Aşağıdan Belgrad içindeki tüm Europcar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

9,0

Genel

9,0

Value

8,0

Belgrad içindeki Europcar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Belgrad içinde Europcar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Belgrad içindeki tüm Europcar araç kiralama noktaları KOVİD-19 salgını süresince müşterilerinin sağlığı için ekstra önlemler almaktadır. Kiralık araçlarda ve danışmanlık alanlarında gelişmiş temizlik yöntemlerinin uygulanması ve sıradaki politikalar alınan ek sağlık ve güvenlik önlemlerindendir:
  • “Sıfır Temas” politikası araç anahtarının dezenfekte edildikten sonra zarfa konulmasını kapsar

 • Belgrad - Europcar acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Şubat ayında Belgrad içindeki Europcar acentesinden araç kiralamak günlük yaklaşık ₺ 459 tutmaktadır fakat geçtiğimiz Şubat ayında bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 450 gibi düşük bir fiyata Europcar acentesinden araç buldu. Bu yıl benzer fiyatları yakalayabilirsin. Belgrad içinde 1 haftalığına araç kiralamak istiyorsan Europcar için ortalama fiyat ₺ 3.215 civarındadır.

 • Europcar acentesinin Belgrad Nikola Tesla Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Europcar, Belgrad Nikola Tesla Havaalanı Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir. Europcar Aerodrom Nikola Tesla konumunda yer alır.

 • Europcar, Belgrad içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Europcar, Belgrad içinde araç kiralarken ücretsiz iptal seçeneği sunmaktadır fakat son dakika yapacağın iptallerde Europcar ile iletişime geçmeni öneririz. Son anda yapılan iptaller ücrete tabi olabilir. Buraya tıklayarak Konumlar sekmesine gidebilir ve Europcar telefon numaralarının bir listesini bulabilirsin.

 • Şubat ayında Belgrad içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Verilerimize göre kullanıcılarımız arasında Kompakt araçlar, Şubat ayında Belgrad içinde Europcar acentesinden araç kiralarken tercih edilen en popüler seçenektir. Geçen yılın Şubat ayı Europcar acentesi araç kiralama fiyatlarına göre Kompakt araçların günlük ortalama kiralama fiyatının ₺ 570 olmasını bekleyebilirsin. Kullanıcılarımız geçtiğimiz Şubat ayında günlük ₺ 455 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Bu, bu yıl da momondo üzerinden benzer fiyatları bulabileceğin anlamına geliyor.

 • Belgrad içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Kompakt (günlük ortalama ₺ 570), Belgrad içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türüdür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%25 oranında) tasarruf etmek için Europcar acentesinden Kompakt araç tercih etti. Kompakt araçlar, Belgrad içinde Europcar acentesinden kiralayabileceğin en pahalı aracın ortalama fiyatından %29 daha ucuzdur.

 • Belgrad içinde kaç tane Belgrad araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Europcar, Belgrad içinde 7 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. Aerodrom Nikola Tesla, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%64 oranında) Belgrad içinde Europcar acentesinden araç kiralarken Europcar - Aerodrom Nikola Tesla konumundan kiralamayı tercih etti.