Thon Hotel Orion

Spor salonu olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
14.08 Cum
-
15.08 Cmt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺4.349
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.349
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.925
Standart oda, 2 ikiz yatak
₺5.974
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Thon Hotel Orion, Bergen hakkında

Temizlik
8,9
Konfor
8,9
Konum
9,3
Servisler
8,5
Çalışanlar
9,1
Fiyat-kalite dengesi
8,1
Bu otelde misafirlerin iyi vakit geçirebilmesi için spor salonu vardır.

Thon Hotel Orion oda fiyatı ve fırsatları

14.08 Cum
-
15.08 Cmt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 ikiz yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, 1 king yatak
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 ikiz yatak
Standart oda, 1 ikiz yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 ikiz yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Ücretsiz WiFi
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV
  • Toplantı/Resmi Yemek

Restoranlar

  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Su ısıtıcı
  • Minibar
  • Buzdolabı
  • Paketlenmiş öğle yemeği
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yangın söndürücü
  • Klimalı
  • Duman alarmları
  • Isıtma

Medya ve eğlence

  • Radyo
  • Kablo veya Uydu TV
  • Düz ekran TV
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Televizyon

Hizmetler ve kolaylıklar

  • İş merkezi
  • Uyandırma servisi
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • 24 saat resepsiyon

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Alerjisiz oda
  • Sigara içilmez
  • Asansör
  • Özel Sigara İçilir Alan

Sağlık ve güvenlik

  • Tesis dışında CCTV
  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane
  • Ütü ve ütü masası

Genel

  • Aile odaları
  • Telefon
  • Depo

Park ve ulaşım

  • Otopark
  • Özel park yeri

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Özel banyo

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek yatağı

Spor

  • Spor salonu

Thon Hotel Orion Yorumları

8,4
Çok iyi
2730 doğrulanmış değerlendirme
Harika
1633
Çok iyi
608
İyi
302
Orta üzeri
78
Orta
63
Vasatın altı
23
Zayıf
23
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Thon Hotel Orion oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:30 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Thon Hotel Orion diğer 4 yıldızlı Bergen otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Thon Hotel Orion, 4 yıldızlı Bergen otellerinden ₺13.859 daha ucuzdur. Thon Hotel Orion konaklamalarında gecelik genellikle ₺7.747 ödemeyi bekleyebilirsin.

  • Bergen Flesland ile Thon Hotel Orion arasındaki mesafe ne kadardır?

    Trafik yoksa Bergen Flesland ile Thon Hotel Orion arası 13,0 km sürüş sadece yaklaşık 24 dk tutmalıdır. Otelin metropoliten bir bölgede yer alıyorsa trafik sebebiyle sürüş süresi uzayabilir.

  • Bergen Flesland ile Thon Hotel Orion arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından Thon Hotel Orion bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Bergen Flesland, otele en yakın havalimanıdır.

  • Thon Hotel Orion, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Thon Hotel Orion bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +47 5530 8700 no.lu numaradan Thon Hotel Orion ile iletişime geç veya resepsiyona danış.

  • Thon Hotel Orion havuza sahip mi?

    Şu anda verilerimiz Thon Hotel Orion bünyesinde bir havuzun olmadığını göstermektedir fakat oteller bazen olanakları ile ilgili ciddi değişiklikler yapabiliyor. Tesiste havuz olup olmadığı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için +47 5530 8700 no.lu numaradan oteli aramanı öneriyoruz.

  • Thon Hotel Orion iletişim numarası nedir?

    Otel veya Thon Hotel Orion konaklamanız hakkındaki sorularınız için lütfen +47 5530 8700 no.lu numarayı arayın.

  • Thon Hotel Orion Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Thon Hotel Orion otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Thon Hotel Orion bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Thon Hotel Orion, misafirlerinin erişim sağlayabileceği bir spor salonuna sahiptir. Çoğu otelin spor salonu 24 saat açık değildir, spor salonunun açık olduğu saatleri ve müsaitliğini öğrenmek için resepsiyona danış.

  • Thon Hotel Orion için çıkış yapma saati kaçtır?

    Thon Hotel Orion için çıkış saati şudur: 11:30. Giriş şu saatten itibaren yapılabilir: 15:00. Özel talepler oda görevlisine iletilmelidir.

  • Thon Hotel Orion tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Fiyatlar, oda türü, tarihler ve müsaitliğe bağlı olarak dalgalanma gösterebilir. Şu anda gecelik ₺6.227 - ₺15.015 fiyata Thon Hotel Orion tesisinde harika oda fırsatları bulabilirsin. Seyahatin planınla en iyi eşleşen fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin tarihleri gir.

  • Thon Hotel Orion tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Thon Hotel Orion (Bergen) tesisinde sunulan hizmetler çerçevesinde tüm çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayabilirsin. Kıyafetlerini ütülemen mi gerekiyor? Konaklama birimde ütü ve ütü masası mevcut.

  • Bergen içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Bergen içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 1.094 operatör mevcuttur.

  • momondo Bergen içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Bergen içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Thon Hotel Orion yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Bergen, Norveç cazibe merkezleri
Thon Hotel Orion konum: Bradbenken 3, 5003 Bergen, Hordaland

Popüler Kent Simgeleri

  • Bergenhus festning111 m
  • Håkon's Hall140 m
  • Bryggens Museum184 m
  • Mariakirken209 m
  • Bryggen316 m
  • Det Hanseatiske Museum og Schøtstuene0.5 km
  • Fløibanen0.6 km
  • Bergen City Centre0.7 km
  • Den Nationale Scene0.8 km
  • Bergen domkirke0.8 km
  • Akvariet i Bergen0.9 km
  • St. John's Church1.2 km

momondo'nun favori Bergen otelleri

Comfort Hotel Bergen

Strandgaten 190, Bergen, Hordaland

8,1
3 yıldız

₺6.054

Clarion Hotel Bergen Airport Terminal

Flyplassvegen 551, Bergen, Hordaland

8,6
4 yıldız

₺7.366

Radisson Blu Royal Hotel, Bergen

Dreggsallmenningen 1, Bergen, Hordaland

8,4
4 yıldız

₺7.441

Citybox Bergen City

Nygårdsgaten 31, Bergen, Hordaland

8,1
3 yıldız

₺5.148

City Hostel Bergen

Kong Oscars Gate 45 / Tverrgaten, Bergen, Hordaland

8,2
2 yıldız

₺4.195

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Bergen seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
14.08 Cum
15.08 Cmt

Bergen konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Norveç şehirleri