Colors Budapest Hostel

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

1 yıldız
02.09 Çar
-
03.09 Per
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Colors Budapest Hostel tedarikçisi
Colors Budapest Hostel tedarikçisi
Colors Budapest Hostel tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Colors Budapest Hostel room price & deals

02.09 Çar
-
03.09 Per

Otel Amenities & Facilities

  • Ücretsiz WiFi
  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.
  • Çamaşırhane
  • Saç kurutma makinesi
  • 24 saat resepsiyon
  • Mikrodalga
  • Klimalı
  • Mutfak
  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Asansör

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Asansör
  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.

Mutfak

  • Mikrodalga
  • Mutfak

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Klimalı

Banyo

  • Saç kurutma makinesi

Çamaşırhane

  • Çamaşırhane

Hizmetler ve kolaylıklar

  • 24 saat resepsiyon

Colors Budapest Hostel Reviews

7,5
İyi577 doğrulanmış değerlendirme
7,4Arkadaşlar
7,5Yalnız
7,7Çiftler
7,8Aileler

Colors Budapest Hostel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Colors Budapest Hostel diğer 1 yıldızlı Budapeşte otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Colors Budapest Hostel, 1 yıldızlı Budapeşte otellerinin ortalama fiyatından daha düşük fiyatlara sahiptir. Bir Budapeşte oteli için ortalama olarak gecelik ₺5.979 ödemeyi bekleyebilirsin. Colors Budapest Hostel konaklama birimleri genellikle gecelik ₺1.250 tutmaktadır ve bu fiyat Budapeşte ortalamasından ₺4.729 daha düşüktür.

  • Budapeşte Havaalanı ile Colors Budapest Hostel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Budapeşte Havaalanı noktasından Colors Budapest Hostel noktasına doğrudan gitmek istiyorsan iki nokta arasındaki mesafe 16,2 km olduğu için 30 dk'lık bir sürüş bekleyebilirsin.

  • Budapeşte Havaalanı ile Colors Budapest Hostel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Budapeşte Havaalanı - Colors Budapest Hostel arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Colors Budapest Hostel evcil hayvan dostu mudur?

    Colors Budapest Hostel evcil hayvan kabul etmektedir.

  • Colors Budapest Hostel havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Colors Budapest Hostel bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Colors Budapest Hostel iletişim numarası: +36 1266 8153.

  • Colors Budapest Hostel iletişim numarası nedir?

    +36 1266 8153 , Colors Budapest Hostel için en iyi iletişim numarasıdır.

  • Colors Budapest Hostel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Colors Budapest Hostel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Colors Budapest Hostel için çıkış yapma saati kaçtır?

    Zorunlu çıkış yapma saati şudur: 11:00. Herhangi bir ceza veya ücretle ile karşı karşıya kalmamak için lütfen seyahat planını yola çıkmadan kontrol et.

  • Colors Budapest Hostel tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Colors Budapest Hostel (Budapeşte) tesisinde konaklayan konuklar çamaşır yıkama hizmetlerine erişim sağlayabilir.

  • Budapeşte içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Budapeşte içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 8.745 operatör mevcuttur.

  • momondo Budapeşte içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Budapeşte içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Places of interest near Colors Budapest Hostel

Attractions in Budapeşte, Macaristan curated by momondo

Colors Budapest Hostel konum: Veres Pálné Utca 14, Budapeşte 1053

Popüler Kent Simgeleri

Vaci Utca0,1 km
Magyar Nemzeti Múzeum0,4 km
Andrassy ut0,9 km
Szent-Istvan Bazilika1,0 km
Széchenyi Chain Bridge1,2 km

momondo’s favorite Budapeşte hotels

Ibis Budapest Aero

Utca Ferde 1-3, Budapeşte

8,4
3 yıldız

₺3.474

Atrium Hotel by Mellow Mood Hotels

Utca Csokonai 14, Budapeşte

8,3
4 yıldız

₺3.967

Budapest Royal Suites II

Károly Krt. 5, Budapeşte

6,2
3 yıldız

₺2.516

Leonardo Hotel Budapest

30-34 Tompa Street, Budapeşte

8,3
3 yıldız

₺3.216

Ibis Styles Budapest Center

Rakoczi ut 58, Budapeşte

8,1
3 yıldız

₺4.432

Leon Hotel & Lounge

19 Lánchíd u., Budapeşte

9,4
4 yıldız

₺6.094

Leonardo Boutique Hotel Budapest M-Square

Madách Tér 2, Budapeşte

8,7
4 yıldız

₺5.565

Hotel Benczur

Benczur str.35, Budapeşte

8,6
3 yıldız

₺2.597

Nearby accommodation in Budapeşte

District VI - Terézváros

See more

Hotel Benczur

Benczur str.35, Budapeşte

8,6
3 yıldız

₺2.597

Otel fırsatlarını göster

Opera Garden Hotel & Apartments

Hajos utca 24, Budapeşte

9,1
4 yıldız

₺4.401

Otel fırsatlarını göster

Nexto Dormero Hotel Budapest

Dessewffy U.36., Budapeşte

8,8
3 yıldız

₺2.743

Otel fırsatlarını göster

Silver Hotel Budapest City Center

Hunyadi Ter 11., Budapeşte

7,3
3 yıldız

₺2.937

Otel fırsatlarını göster

Radisson Blu Beke Hotel, Budapest

Terez Krt 43, Budapeşte

8,9
4 yıldız

₺5.668

Otel fırsatlarını göster

Dormero Hotel Budapest

32 Dessewffy Utca, Budapeşte

8,7
3 yıldız

₺3.037

Otel fırsatlarını göster

Up Hotel Budapest

Csengery Utca 31, Budapeşte

9,1
4 yıldız

₺5.031

Otel fırsatlarını göster

Mystery Hotel Budapest, Preferred Hotels & Resorts

Podmaniczky Utca 45, Budapeşte

9,2
5 yıldız

₺6.483

Otel fırsatlarını göster

District VII - Erzsébetváros

See more

Anantara New York Palace Budapest Hotel

Erzsebet Korut 9-11, Budapeşte

9,1
5 yıldız

₺13.476

Otel fırsatlarını göster

Leonardo Boutique Hotel Budapest M-Square

Madách Tér 2, Budapeşte

8,7
4 yıldız

₺5.565

Otel fırsatlarını göster

ibis Budapest City

Utca Akacfa 1-3, Budapeşte

8,5
3 yıldız

₺3.775

Otel fırsatlarını göster

Casa Nora Guest House

Dob Utca 31/b II/8, Budapeşte

2 yıldız

₺1.683

Otel fırsatlarını göster

Suite Apartment Hidden Gem next Synagogue - A

Budapeşte

8,7

₺4.232

Otel fırsatlarını göster

Vagabond Grand'Or

Budapeşte

8,7

₺3.904

Otel fırsatlarını göster

Grigorasnco Studio Apartments

Budapeşte

8,7

₺3.270

Otel fırsatlarını göster

Camilla & Friends House

Budapeşte

8,8

₺4.696

Otel fırsatlarını göster

District IX - Ferencváros

See more

Ibis Budapest Aero

Utca Ferde 1-3, Budapeşte

8,4
3 yıldız

₺3.474

Otel fırsatlarını göster

Corvin Hotel Budapest Corvin Wing

Utca Angyal 31, Budapeşte

8,7
4 yıldız

₺3.705

Otel fırsatlarını göster

Leonardo Hotel Budapest

30-34 Tompa Street, Budapeşte

8,3
3 yıldız

₺3.216

Otel fırsatlarını göster

Akeah Verdi Budapest

Ülloi Út 89/b, Budapeşte

8,3
4 yıldız

₺2.998

Otel fırsatlarını göster

Vintage Heaven Oasis Hostel

Ligeti György u 8, Budapeşte

5,6

₺1.272

Otel fırsatlarını göster

B&b Hotel Budapest City

Angyal Utca 1-3., Budapeşte

8,4
3 yıldız

₺3.314

Otel fırsatlarını göster

Maverick Central Market

Lónyay u. 31., Budapeşte

9,0
2 yıldız

₺3.246

Otel fırsatlarını göster

Tribe Budapest Stadium

34 krt Konyves Kalman, Budapeşte

9,1
4 yıldız

₺3.919

Otel fırsatlarını göster

Meininger Budapest Great Market Hall

2 Csarnok Ter, Budapeşte

8,6
3 yıldız

₺3.448

Otel fırsatlarını göster

District II

See more

Hotel Rose City

Rózsahegy Utca 3/B, Budapeşte

7,4
3 yıldız

₺1.977

Otel fırsatlarını göster

Petneházy Aparthotel

Feketefej St 2-4, Budapeşte

8,3
3 yıldız

₺2.068

Otel fırsatlarını göster

Regnum Residence

Ganz Utca 8., Budapeşte

8,6
4 yıldız

₺4.746

Otel fırsatlarını göster

Mohacsi Guesthouse

Bimbó út 25/A, Budapeşte

8,8
2 yıldız

₺3.703

Otel fırsatlarını göster

Novotel Budapest Danube

Bem Rakpart 33-34, Budapeşte

8,6
4 yıldız

₺5.199

Otel fırsatlarını göster

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels & Spa

1-3 Hárshegyi út, Budapeşte

8,7
4 yıldız

₺4.328

Otel fırsatlarını göster

Kimpton Bem Budapest By IHG

Bem Jozsef Ter 3, Budapeşte

9,6
5 yıldız

₺8.622

Otel fırsatlarını göster

Klebelsberg Kastely

Templom Utca 12, Budapeşte

8,8
4 yıldız

₺4.353

Otel fırsatlarını göster

Grand Jules - Boat Hotel

1027 Budapest, Angelo Rotta Rakpart, Budapeşte

8,1
3 yıldız

₺4.083

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Budapeşte seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
02.09 Çar
03.09 Per

Budapeşte konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Macaristan şehirleri