Park View House

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
25.07 Cmt
-
26.07 Paz
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.271
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Klasik oda, 1 çift kişilik yatak
₺2.271
Klasik oda, 1 çift kişilik yatak
₺4.020
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.392
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Park View House, Edinburgh hakkında

Temizlik
7,3
Konfor
7,2
Konum
8,1
Servisler
6,9
Çalışanlar
7,1
Fiyat-kalite dengesi
7,4
Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Park View House oda fiyatı ve fırsatları

25.07 Cmt
-
26.07 Paz
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, 1 çift kişilik yatak
Klasik oda, 1 çift kişilik yatak
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, 1 çift kişilik yatak
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Klasik oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Ücretsiz WiFi
  • Çay/kahve makinesi
  • Kahve makinesi
  • Ücretsiz otopark
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Toplantı/Resmi Yemek

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Vücut sabunu
  • Çöp kutusu

Genel

  • Cam Kenarı
  • Aile odaları
  • Oturma alanı
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Çekyat
  • Ses geçirmez odalar
  • Halı kaplı
  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Araç kiralama
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Toplu taşıma biletleri
  • Tur danışma
  • Anahtar erişimi
  • Hızlı çıkış
  • Özel giriş/çıkış

Banyo

  • Ortak banyo
  • Ortak tuvalet
  • Duş
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Özel banyo

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Engelli otoparkı
  • Alerjisiz oda
  • Sigara içilmez
  • Tüysüz yastık
  • Özel Sigara İçilir Alan
  • Özel giriş

Yapılacaklar

  • Doğa Yürüyüşü
  • Plaj erişimi
  • Bisiklet kiralama
  • Golf
  • Canoe sporu
  • Bisiklete binme

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • Kasa

Yatak Odası

  • Ekstra uzun yataklar (> 2 metre)
  • Yatak yanında priz
  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Mikrodalga
  • Çay/kahve makinesi
  • Buzdolabı
  • Kahve makinesi

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Yayın akışı servisi
  • Televizyon

Park ve ulaşım

  • Sokakta park yeri
  • Ücretsiz otopark
  • Özel park yeri

Dış alan

  • Bahçe

Çamaşırhane

  • Ütü ve ütü masası

Çalışma alanı

  • Çalışma masası

Aile dostu

  • Bebek yatağı

Park View House Yorumları

7,0
İyi
2673 doğrulanmış değerlendirme
Harika
548
Çok iyi
406
İyi
447
Orta üzeri
280
Orta
290
Vasatın altı
220
Zayıf
482
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Park View House oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Park View House diğer 3 yıldızlı Edinburgh otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Park View House ortalama olarak 3 yıldızlı otellerin ortalama fiyatı olan Edinburgh'den daha düşük fiyatlara sahiptir. Park View House konaklama birimlerinin gecelik fiyatı genellikle ₺5.807 iken Edinburgh için gecelik fiyat ₺12.981 daha fazladır.

  • Edinburgh Turnhouse ile Park View House arasındaki mesafe ne kadardır?

    Edinburgh Turnhouse ile Park View House arası sürüş mesafesi 13,0 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 24 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Edinburgh Turnhouse ile Park View House arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Edinburgh Turnhouse - Park View House arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Park View House havuza sahip mi?

    Verileremize göre Park View House bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +44 131 608 1619 no.lu numaradan Park View House ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • Park View House iletişim numarası nedir?

    Ana hatta +44 131 608 1619 no.lu numaradan ulaşabilirsin.

  • Park View House Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Park View House otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Park View House için çıkış yapma saati kaçtır?

    Park View House için çıkış yapma zamanı şudur: 11:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Park View House tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Park View House tesisi için son zamanlarda bulunan gecelik ortalama oda fiyatı ₺11.447'dir ve gecelik ₺4.053 gibi düşük bir fiyata da inebilir. Lütfen fiyatların seyahat tarihlerine, oda türüne ve müsaitliğe bağlı olarak değişebileceğini unutma. Mevcut fırsatları görmek için tarihlerini aşağıdaki forma gir.

  • Edinburgh içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Edinburgh içindeki oteller için 4.896 operatör mevcuttur.

  • momondo Edinburgh içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Edinburgh içindeki oteller için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Park View House yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Edinburgh, İskoçya cazibe merkezleri
Park View House konum: 14 Hermitage Place, Edinburgh, EH6 8AF

Popüler Kent Simgeleri

  • Royal Yacht Britannia1.6 km
  • Calton Hill1.9 km
  • Holyrood Palace1.9 km
  • Scottish Parliament Building2 km
  • St. Andrew Square2.3 km
  • Edinburgh City Centre2.4 km
  • Royal Mile2.5 km
  • St Giles' Cathedral2.7 km
  • Princes Street2.7 km
  • Princes Street Gardens2.7 km
  • Royal Botanic Garden2.8 km
  • National Museum of Scotland2.9 km

momondo'nun favori Edinburgh otelleri

Four Points Flex by Sheraton Edinburgh

25-33 Shandwick Place, Edinburgh

8,4
3 yıldız

₺10.371

Holiday Inn Edinburgh By IHG

132 Corstorphine Road, Edinburgh

8,0
4 yıldız

₺7.688

Intercontinental Edinburgh The George

19-21 George Street, Edinburgh

8,1
4 yıldız

₺21.566

Village Hotel Edinburgh

140 Crewe Road South, Edinburgh

8,1
4 yıldız

₺9.354

Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection

53 Princes Street, Edinburgh

8,3
4 yıldız

₺12.073

Motel One Edinburgh-Royal

18-21 Market Street, Edinburgh

8,7
3 yıldız

₺12.846

Angels Share Hotel

7-11 Hope Street, Edinburgh

8,3
4 yıldız

₺10.660

Delta Hotels by Marriott Edinburgh

111 Glasgow Road, Edinburgh

7,9
4 yıldız

₺9.597

Apex City of Edinburgh Hotel

61 Grassmarket, Edinburgh

8,8
4 yıldız

₺13.056

Edinburgh içinde yakın konaklama tesisleri

Stockbridge - Canonmills

Daha fazla

Village Hotel Edinburgh

140 Crewe Road South, Edinburgh

8,1
4 yıldız

₺9.354

Otel fırsatlarını göster

Claremont Guest House

2 East Claremont Street, Edinburgh

8,6
3 yıldız

₺10.297

Otel fırsatlarını göster

Ardenlee Guest House

9 Eyre Place, Edinburgh

8,5
3 yıldız

₺10.766

Otel fırsatlarını göster

The Raeburn

112 Raeburn Place, Edinburgh

9,3
4 yıldız

₺13.805

Otel fırsatlarını göster

Beaverbank Place - Campus Residence

17 Beaverbank Place, Edinburgh

7,3
2 yıldız

₺3.912

Otel fırsatlarını göster

New Town Rooms

168 Dundas Street Edinburgh, Edinburgh

7,8

₺5.886

Otel fırsatlarını göster

Ardleigh House

260 Ferry Road, Edinburgh

8,1
3 yıldız

₺13.066

Otel fırsatlarını göster

Edinburgh Aparthotel

Edinburgh

9,5

₺10.777

Otel fırsatlarını göster

Beaverhall Holiday Apartments

Edinburgh

8,4

₺5.467

Otel fırsatlarını göster

Old Town

Daha fazla

a&o Edinburgh City - Hostel

50 Blackfriars Street, Edinburgh

7,2
2 yıldız

₺8.622

Otel fırsatlarını göster

Novotel Edinburgh Centre

80 Lauriston Place, Edinburgh

8,4
4 yıldız

₺13.341

Otel fırsatlarını göster

Fraser Suites Edinburgh

Fraser Suites Edinburgh, 12 - 26 St Giles Street, Edinburgh

8,6
4 yıldız

₺16.534

Otel fırsatlarını göster

Motel One Edinburgh-Royal

18-21 Market Street, Edinburgh

8,7
3 yıldız

₺12.846

Otel fırsatlarını göster

Apex City of Edinburgh Hotel

61 Grassmarket, Edinburgh

8,8
4 yıldız

₺13.056

Otel fırsatlarını göster

Hilton Edinburgh Carlton

19 North Bridge, Edinburgh

7,7
4 yıldız

₺16.490

Otel fırsatlarını göster

Wilde Aparthotels Edinburgh Grassmarket

26 King's Stables Road, Edinburgh

8,9
4 yıldız

₺14.173

Otel fırsatlarını göster

Old Town Chambers, Autograph Collection

Royal Mile 329 High Street Edinburgh, Edinburgh

9,0
5 yıldız

₺27.864

Otel fırsatlarını göster

Code - The Court, Edinburgh

1 a Parliament Square, Edinburgh

8,8
2 yıldız

₺9.247

Otel fırsatlarını göster

New Town

Daha fazla

Code - The Loft, Edinburgh

50 Rose Street North Lane, Edinburgh

8,5
2 yıldız

₺5.232

Otel fırsatlarını göster

Old Waverley Hotel

43 Princes Street, Edinburgh

7,9
3 yıldız

₺10.975

Otel fırsatlarını göster

voco Edinburgh - Royal Terrace, an IHG Hotel

18 Royal Terrace, Edinburgh

7,8
4 yıldız

₺12.918

Otel fırsatlarını göster

Intercontinental Edinburgh The George

19-21 George Street, Edinburgh

8,1
4 yıldız

₺21.566

Otel fırsatlarını göster

Kimpton Charlotte Square By IHG

38 Charlotte Square, Edinburgh

8,8
5 yıldız

₺20.285

Otel fırsatlarını göster

Motel One Edinburgh-Princes

10-15 Princes Street, Edinburgh

8,6
3 yıldız

₺12.224

Otel fırsatlarını göster

Angels Share Hotel

7-11 Hope Street, Edinburgh

8,3
4 yıldız

₺10.660

Otel fırsatlarını göster

easyHotel Edinburgh

125A Princes Street, Edinburgh

5,9
2 yıldız

₺6.925

Otel fırsatlarını göster

Destiny Student

8 Middlefield, Edinburgh

7,4
2 yıldız

₺4.381

Otel fırsatlarını göster

Premier Inn Edinburgh Leith Waterfront

51-53 Newhaven Place, Edinburgh

8,6
3 yıldız

₺7.543

Otel fırsatlarını göster

Holiday Inn Express Edinburgh - Leith Waterfront By IHG

Britannia Way, Ocean Drive, Edinburgh

8,1
3 yıldız

₺9.647

Otel fırsatlarını göster

Edinburghhouse Hotel

90-92 Pilrig Street, Edinburgh

6,8
3 yıldız

₺4.530

Otel fırsatlarını göster

Malmaison Edinburgh

1 Tower Place, Edinburgh

8,4
4 yıldız

₺10.445

Otel fırsatlarını göster

16 Pilrig Guest House

16 Pilrig Street, Edinburgh

8,0
3 yıldız

₺7.049

Otel fırsatlarını göster

Ocean Mist Leith

14 Shore, Edinburgh

9,5
2 yıldız

₺10.561

Otel fırsatlarını göster

3 John's Place Townhouse

3 John's Place, Edinburgh

9,0
4 yıldız

₺8.904

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Edinburgh seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
25.07 Cmt
26.07 Paz

Edinburgh konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Birleşik Krallık şehirleri