Kalya Suites

Açık havuz olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
11.09 Cum
-
12.09 Cmt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺6.442
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.442
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺9.284
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺10.182
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Kalya Suites room price & deals

11.09 Cum
-
12.09 Cmt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Oda ve Kahvaltı Amenities & Facilities

  • Açık havuz
  • Jakuzi
  • Ücretsiz WiFi
  • Özel banyo
  • Kahve makinesi
  • Teras/Veranda
  • Balkon
  • Klimalı
  • Düz ekran TV
  • Televizyon

Temel özellikler

  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Klimalı
  • Ücretsiz WiFi
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Şampuan
  • Adaptör
  • Vücut sabunu
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Genel

  • Aile odaları
  • Bahçe manzaralı
  • Kent simgesi manzarası
  • Kilitli dolaplar
  • Havuz manzaralı
  • Depo
  • Deniz manzarası
  • Terlik
  • Çekyat
  • Ses geçirmez odalar
  • Ses geçirmezlik
  • Telefon
  • Karo/mermer yer döşemesi

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Anahtar erişimi
  • Anahtar kart erişimi
  • Ayak masajı
  • Hızlı çıkış
  • Özel giriş/çıkış
  • Emanet kasası

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamı zemin katta
  • Hipoalerjenik
  • Hipoalerjenik yastık
  • Sigara içilmez
  • Alçak lavabo
  • Tüysüz yastık
  • Özel Sigara İçilir Alan
  • Özel giriş
  • Alerjisiz oda
  • Üst katlara merdivenle erişilebilir

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Özel diyet menüleri (talep üzerine)
  • Bar/Lounge
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Minibar
  • Atıştırmalık büfesi
  • Odada kahvaltı
  • Çay/kahve makinesi
  • Su ısıtıcı
  • Kahve makinesi

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Bornoz
  • Özel banyo
  • Duş
  • Duş bonesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı

Yatak Odası

  • Ekstra uzun yataklar (> 2 metre)
  • Kuş tüyü yastık
  • Katlanır yatak
  • Yatak yanında priz
  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Havuz ve spa

  • Sonsuzluk havuzu
  • Jakuzi
  • Açık havuz
  • Havuz havluları
  • Masaj
  • Havuz bar

Yapılacaklar

  • Bisiklet kiralama
  • Sualtı dalış
  • Şnorkel
  • Rüzgar Sörfü
  • Doğa Yürüyüşü
  • Yüzme

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Dış alan

  • Dış mekan mobilyası
  • Bahçe
  • Teras/Veranda
  • Plaj sandalyesi
  • Balkon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane
  • Pantolon presi
  • Ütü ve ütü masası

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi (ücretli)
  • Ücretsiz otopark
  • Shuttle servisi (ek ücret uygulanır)
  • Sokakta park yeri

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Kitap
  • Televizyon

Aile dostu

  • Bebek veya çocuk bakımı
  • Bebek yatağı
  • Çocuk menüsü
  • Yüksek çocuk sandalyesi

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Laptop kasası
  • Çalışma masası

Kalya Suites Reviews

9,6
Harika824 doğrulanmış değerlendirme

Kalya Suites room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 1167K123K0912501

Frequently asked questions

  • Fira Santorini ile Kalya Suites arasındaki mesafe ne kadardır?

    Fira Santorini noktasından Kalya Suites noktasına doğrudan gitmek istiyorsan iki nokta arasındaki mesafe 2,2 km olduğu için 4 dk'lık bir sürüş bekleyebilirsin.

  • Fira Santorini ile Kalya Suites arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından Kalya Suites bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Fira Santorini, otele en yakın havalimanıdır.

  • Kalya Suites, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Kalya Suites tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Kalya Suites havuza sahip mi?

    Evet. Kamari seyahatine çıkan çoğu momondo kullanıcısı özellikle havuzu olan otelleri aramaktadır. Kalya Suites, havuz kullanımıyla ilgili bazı kural ve uyarılara sahip olabilir, havuz saatleri gibi detaylar hakkında bilgi edinmek için resepsiyona danışmayı unutma.

  • Kalya Suites iletişim numarası nedir?

    Kalya Suites konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +30 228 603 0210 no.lu telefonu ara.

  • Kalya Suites Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Kalya Suites otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Kalya Suites için çıkış yapma saati kaçtır?

    Kalya Suites için çıkış yapma zamanı şudur: 11:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Kalya Suites tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺9.274 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺7.198'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • Kalya Suites tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Kalya Suites tesisinde çamaşır yıkama hizmetleri sunulmaktadır. Bilgi edinmek için resepsiyonu arayabilirsin. Ütü ve ütü masası sağlanacaktır. Odanda bu eşyalar yoksa resepsiyona danışabilirsin.

  • Kamari içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Kamari içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 253 operatör mevcuttur.

  • momondo Kamari içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Kamari içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Places of interest near Kalya Suites

Attractions in Kamari, Yunanistan curated by momondo

Kalya Suites konum: Kamari, Kamari

Popüler Kent Simgeleri

Kamari Beach0,6 km
Prophet Elias Monastery2,4 km

momondo’s favorite Kamari hotels

Rose Bay Hotel

P.O. Box 11, Kamari, Kamari

9,6
4 yıldız

₺5.190

Makarios Hotel

Kamari, Kamari

8,5
3 yıldız

₺4.334

Sunshine Hotel

Kamari Beach, Kamari

9,3
3 yıldız

₺4.299

Afroditi Venus Beach Resort

Main Street, Kamari

8,6
4 yıldız

₺5.024

Alexandra Hotel

Kamari Beach, Kamari

8,8
2 yıldız

₺3.575

Hotel Antinea Suites & Spa

Kamari, 847, Kamari

8,0
4 yıldız

₺4.686

Santellini Hotel

Kamari, Kamari

9,7
3 yıldız

₺6.473

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Kamari seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
11.09 Cum
12.09 Cmt

Kamari konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Yunanistan şehirleri