Seven Oakes Motel

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

2 yıldız
20.09 Paz
-
21.09 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺3.997
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Queen oda, 1 queen yatak
₺3.997
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.070
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.091
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Seven Oakes Motel room price & deals

20.09 Paz
-
21.09 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, 2 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 2 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 queen yatak
Queen oda, 1 queen yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 1 queen yatak
Queen oda, 1 queen yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Motel Amenities & Facilities

  • Ücretsiz WiFi
  • Ücretsiz otopark
  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • İnternet
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Jakuzi
  • Tenis

Seven Oakes Motel Reviews

6,6
Orta üzeri
742 doğrulanmış değerlendirme
Harika
85
Çok iyi
70
İyi
112
Orta üzeri
90
Orta
110
Vasatın altı
71
Zayıf
204
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Seven Oakes Motel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Kingston ile Seven Oakes Motel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Kingston ile Seven Oakes Motel arası sürüş mesafesi 5,1 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 9 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Kingston ile Seven Oakes Motel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Seven Oakes Motel tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Kingston noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Seven Oakes Motel havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Seven Oakes Motel bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Seven Oakes Motel iletişim numarası: +1 613 546 3655.

  • Seven Oakes Motel iletişim numarası nedir?

    Ana hatta +1 613 546 3655 no.lu numaradan ulaşabilirsin.

  • Seven Oakes Motel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Seven Oakes Motel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Seven Oakes Motel için çıkış yapma saati kaçtır?

    Zorunlu çıkış yapma saati şudur: 11:00. Herhangi bir ceza veya ücretle ile karşı karşıya kalmamak için lütfen seyahat planını yola çıkmadan kontrol et.

  • Seven Oakes Motel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺4.876 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺3.691'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • Kingston içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Kingston içindeki oteller için 151 operatör mevcuttur.

  • momondo Kingston içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Kingston içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Places of interest near Seven Oakes Motel

Attractions in Kingston, Ontario curated by momondo
Seven Oakes Motel konum: 2331 Princess Street, Kingston, ON K7M 3G1

Top landmarks

  • Richardson Memorial Stadium4.4 km
  • Beth Israel Congregation5.2 km
  • Joseph S. Stauffer Library5.4 km
  • Portsmouth Olympic Harbour5.6 km
  • Agnes Etherington Art Centre5.7 km
  • St. Mary's Cathedral5.7 km
  • Queen's University5.7 km
  • The Grand Theatre5.9 km
  • Bracken Health Sciences Library6 km
  • Museum of Health Care6.1 km
  • Murney Tower6.2 km
  • St. George's Cathedral6.3 km

momondo’s favorite Kingston hotels

Hochelaga Inn

24 Sydenham St, Kingston, ON

8,2
4 yıldız

₺6.804

Econo Lodge City Centre

Kingston, ON

6,2

₺4.228

Confederation Place Hotel

237 Ontario Street, Kingston, ON

8,1
3 yıldız

₺7.338

Bayside Inn & Waterfront Suites

4024 Bath Road, Kingston, ON

6,9
2 yıldız

₺4.714

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Kingston seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
20.09 Paz
21.09 Pzt

Kingston konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Kanada şehirleri