Mannars Residency

Restoran olanağına sahip kiralık tesis

2 yıldız
15.08 Cmt
-
16.08 Paz
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺836
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺836
Çift ​Kişilik Oda, 1 çift kişilik yatak
₺891
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺944
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Mannars Residency, Maisur hakkında

Temizlik
8,7
Konfor
8,6
Konum
9,0
Servisler
8,5
Çalışanlar
9,0
Fiyat-kalite dengesi
8,4
Maisur noktasında, Mysore Sarayı noktasına 1,9 km ve Brindavan Bahçeleri noktasına 20 km mesafede bulunan Mannars Residency tesisi TV (düz ekran) olanağına sahip bir konaklama imkanı sunar. Ücretsiz WiFi erişiminin yanı sıra tesis bünyesinde özel park yeri sunulur. Duş ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren tam donanımlı bir özel banyo mevcuttur. Mannars Residency tesisinde Asya usulü kahvaltı sunulur. Mannars Residency tesisinde Hint mutfağından yemekler sunan bir restoran bulunur. Ayrıca vejetaryen yemek seçenekleri talep edilebilir. Mannars Residency tesisinde araba kiralama hizmeti mevcuttur. Mannars Residency yakınındaki popüler uğrak yerleri arasında Dodda Gadiyara, Mysore Junction İstasyonu ve Mysore Otobüs Durağı bulunur. Mysore Havaalanı 12 km mesafededir ve tesis, ücretli havaalanı servis aracı hizmeti sunar.

Mannars Residency oda fiyatı ve fırsatları

15.08 Cmt
-
16.08 Paz
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Restoran
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Ücretsiz otopark
  • İş merkezi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • İnternet

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Emanet kasası
  • Yerinde döviz alım satım
  • Tesis bünyesinde küçük market
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Anahtar erişimi
  • Hızlı çıkış
  • Şişe su
  • Özel giriş/çıkış
  • 24 saat resepsiyon

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Vantilatör
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Adaptör
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Çöp kutusu

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Birimin tamamına tekerlekli sandalye ile erişilebilir
  • Asansör
  • Duş sandalyesi
  • Asansörle erişilebilir
  • Hipoalerjenik
  • Engelli otoparkı
  • Alçak lavabo
  • Tüysüz yastık
  • Üst katlara asansörle erişilebilir
  • Özel giriş

Restoranlar

  • Şarap kadehleri
  • Paketlenmiş öğle yemeği
  • Atıştırmalık büfesi
  • Restoran
  • Odada kahvaltı
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir

Genel

  • Cam Kenarı
  • Aile odaları
  • Telefon
  • Karo/mermer yer döşemesi
  • Depo

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik

Banyo

  • Duş
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Özel banyo

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi (ücretli)
  • Ücretsiz otopark
  • Özel park yeri

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane

Yapılacaklar

  • Hayvanat Bahçesi
  • Hediyelik eşya mağazası
  • Güzellik salonu

Yatak Odası

  • Yatak yanında priz

Çalışma alanı

  • Çalışma masası

Mannars Residency Yorumları

8,3
Çok iyi
402 doğrulanmış değerlendirme
Harika
162
Çok iyi
79
İyi
76
Orta üzeri
30
Orta
24
Vasatın altı
7
Zayıf
24
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Mannars Residency oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 12:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Maisur Mysore ile Mannars Residency arasındaki mesafe ne kadardır?

    Trafik yoksa Maisur Mysore ile Mannars Residency arası 9,1 km sürüş sadece yaklaşık 16 dk tutmalıdır. Otelin metropoliten bir bölgede yer alıyorsa trafik sebebiyle sürüş süresi uzayabilir.

  • Maisur Mysore ile Mannars Residency arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Maisur Mysore - Mannars Residency arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Mannars Residency, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Evet, Mannars Residency yemeğini oturup veya yanına alarak yiyebileceğin bir restorana sahiptir. Farklı alternatifler arayanlar misafirler için Maisur pek çok kaliteli mekan seçeneği sunmaktadır. Mannars Residency tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • Mannars Residency havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Mannars Residency bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Mannars Residency iletişim numarası: +91 821 242 4040.

  • Mannars Residency iletişim numarası nedir?

    +91 821 242 4040 , Mannars Residency için en iyi iletişim numarasıdır.

  • Mannars Residency Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Mannars Residency otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Mannars Residency için çıkış yapma saati kaçtır?

    Mannars Residency için çıkış yapma zamanı şudur: 11:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Mannars Residency tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺996 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺748'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • Mannars Residency tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Mannars Residency (Maisur) tesisinde sunulan hizmetler çerçevesinde tüm çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

  • Maisur içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Maisur içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 1.202.

  • momondo Maisur içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Maisur içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Mannars Residency yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Maisur, Hindistan cazibe merkezleri
Mannars Residency konum: 1459 Opp Near Railway Station NS Road, Maisur

Popüler Kent Simgeleri

  • Devaraja Market395 m
  • Jayachamarajendra Art Gallery0.6 km
  • Jaganmohan Palace and Art Gallery0.6 km
  • Dodda Gadiyara0.9 km
  • Maharaja Sarayi1 km
  • Mysore Palace1.1 km
  • St. Philomenas Church1.5 km
  • Mysore Zoo2.5 km
  • Folk Lore Museum Mysore2.8 km
  • Happy Man Park2.8 km
  • Chamundeshwari Temple5 km
  • Chamundi Temple5 km

momondo'nun favori Maisur otelleri

Fortune Jp Palace, Mysore - Member Itc Hotels' Group

No.3, Abba Road, Nazarbad, Maisur

8,2
5 yıldız

₺2.574

Lalitha Mahal Palace Hotel

Lalitha Mahal Nagar Hotel Standard Standard Check-in 2 Pm - Check-Out 10.30 Am, Maisur

7,5
4 yıldız

₺2.431

Royal Orchid Metropole Mysore

No. 5, Jhansi Lakshmibai Road, Maisur

8,4
3 yıldız

₺2.527

Grand Mercure Mysore

2203 60 New Sayyaji Rao Road, Maisur

7,9
5 yıldız

₺3.289

Mysore County Retreat

345/A, Hebbal Area, Maisur

6,9
4 yıldız

₺1.716

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Maisur seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
15.08 Cmt
16.08 Paz

Maisur konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Hindistan şehirleri