Asya otelleri

Asya içindeki en iyi otel fırsatlarını bul

Giriş
Çıkış
momondo ile diğer siteleri karşılaştırın |

Asya içinde otel rezervasyonunu yapabileceğin popüler ülkeler

Asya seyahatine çıkıyorsun fakat nereye gideceğine henüz karar veremedin mi? Hangi ülkelerde en iyi fırsatları yakalayabileceğine göz at
Fiyat
₺ 359 - ₺ 4.986
EN POPÜLER ASYA ÜLKESI Gürcistan 85% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Asya içinde en çok Gürcistan otelleri için arama yapıyor.
UCUZ ASYA ÜLKESI Filipinler %79 daha ucuz Filipinler otelleri, Asya içindeki diğer popüler destinasyonlardaki otellere göre gecelik ortalama sadece ₺ 359 ile daha ucuzdur.
PAHALI ASYA ÜLKESI Maldivler %67 daha pahalı Maldivler, gecelik ortalama ₺ 4.986 oda fiyatları ile Asya içindeki diğer popüler destinasyonlarda daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Asya seyahat bilgileri

Asya içinde otel fiyatlarının en uygun olduğu destinasyonlar hangileridir?

Ho Chi Minh City, Asya seyahatine çıkmak isteyen seyahat severler için Asya otellerinin ortalama fiyatından %94 daha uygun otel fiyatlarına sahip olan şehirdir. Asya içindeki bir otelin gecelik ortalama fiyatı ₺ 85 tutmaktadır. Batum veya Bişkek, Ho Chi Minh City şehrine alternatif olarak gezilebilir.

Batum içinde gecelik otel fiyatları genellikle ₺ 259 civarındadır ki bu fiyat, bir Asya otelinin ortalama fiyatından %81 daha düşüktür.

Bişkek şehrini ziyaret etmek istiyorsan gecelik ₺ 269'ye otel odası bulabilirsin. Bu fiyat, Asya ortalamasından %80 daha düşüktür.

Asya içindeki en popüler sembolik yapı hangisidir?

Pattaya Beach, Seminyak Beach ve MBK Center, Asya içindeki en popüler kent simgeleridir. Bu simgeler, genellikle turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilir.

Pattaya Beach, gecelik otel odası fiyatlarının ortalama ₺ 979 olduğu Pattaya şehrinde konumlanır.

Seminyak Beach, gecelik otel odası fiyatlarının ortalama ₺ 755 olduğu Kuta şehrinde konumlanır.

MBK Center, gecelik otel odası fiyatlarının ortalama ₺ 2.740 olduğu Bangkok şehrinde konumlanmaktadır.

Asya içinde bir otel için uygun olarak kabul edilen fiyat nedir?

Asya içinde bir otel odasının ortalama fiyatı gecelik ₺ 1.336 civarındadır. momondo olarak bu fiyatın altındaki herhangi bir fiyatı kullanıcılarımız için daha düşük fiyat olarak kabul ediyoruz.

Asya içinde fiyatların daha uygun olduğu bir ülkeyi ziyaret etmek istiyorsan Vietnam (gecelik ortalama ₺ 85), Kırgızistan (gecelik ortalama ₺ 269) ve Filipinler (gecelik ortalama ₺ 359) tercih edebileceğin alternatiflerden. Bu ülkeler, otel rezervasyonu için Asya içinde en uygun fiyata sahip olan ülkelerdir.


Dünyayı keşfet

Asya seyahatin için zaten rezervasyon yaptın mı? Bir sonraki seyahatin için bu harika yerler sana ilham verebilir