Maldivler otelleri

Maldivler içindeki 1.271 otelde en iyi fırsatları bulun

Giriş
Çıkış
momondo ile Diğer Siteleri Karşılaştırın |

Maldivler içinde otel rezervasyonu için en ucuz şehirler

Maldivler içinde seyahate çıkabileceğin bir şehir mi arıyorsun? Ülkedeki en popüler şehirlerin ortalama otel rezervasyonu fiyatlarına göz at.
Fiyat
₺ 518 - ₺ 2.073
MALDIVLER IÇINDEKI EN UCUZ ŞEHIR Hulhumale %43 daha ucuz Hulhumale otelleri, gecelik ortalama ₺ 518 ile Maldivler içindeki en ucuz konaklama opsiyonlarına sahiptir.
MALDIVLER IÇINDEKI EN PAHALI ŞEHIR Rangali Island %127 daha pahalı Rangali Island, Maldivler içinde gecelik ortalama ₺ 2.073 ile en yüksek fiyatlı otel odalarına sahiptir.
MALDIVLER IÇINDEKI EN POPÜLER ŞEHIR Male 80% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Maldivler içinde en çok Male otelleri için arama yapıyor

Maldivler İçindeki Popüler Şehirler

Maldivler içindeki bu popüler lokasyonlarda en iyi fırsatlardan dilediğini rezerve et

Maldivler seyahat tüyoları

En iyi Maldivler tüyoları ile sana yardım etmemize izin ver

Maldivler konaklamalarında en ucuz dönem ne zamandır?

Maldivler seyahatin için otel odası rezervasyonunda tasarruf etmek istiyorsan ziyaretini Eylül ayında yapmanı öneriyoruz. Bu ayda gecelik sadece ₺ 3.499 ile en uygun fiyata sahip odayı rezerve edebilirsin. İndirim arıyorsan Ocak ayı için otel odası bakmamanı öneririz; bu en pahalı aydır.

Maldivler içinde insanlar çoğunlukla nerede konaklıyor?

Seyahat severlerin Maldivler içindeki birçok şehirden keyif aldığına şüphe yok fakat çoğu gezer, Maldivler seyahatlerinde en uzun Male şehrinde vakit geçiriyor.

Maldivler içindeki hangi şehir en pahalı otel odalarına sahip?

Maldivler içinde popüler bir turist destinasyonu olarak Rangali Island şehrinin gecelik ₺ 2.073 ile en pahalı otel odalarına sahip olması şaşırtıcı değil - bu fiyat, otel odası fiyatlarında ülke ortalamasından %127 daha yüksektir.

Maldivler içindeki hangi şehir en ucuz otel odası fiyatlarına sahip?

Düşük bütçeli bir Maldivler seyahati için otel odalarında en ucuz fiyatları sunan Male şehrinde konaklamayı düşünebilirsin. Ülke ortalamasından %90 daha düşük fiyatlara sahip olan Male şehride otel odası fiyatları genellikle gecelik ₺ 435 civarında.


En popüler Maldivler turist destinasyonları

Kullanıcılarımızın en çok sevdikleri Maldivler şehirlerini keşfet

Maldivler varışlı uluslararası popüler güzergâhlar

En uygun fiyatları ve en elverişli uçuş saatlerini keşfetmek için yakınlardaki havaalanlarının sunduğu uçuşları karşılaştır
İstanbul - Male
En kısa uçuş süresi
8sa. 10dk.
En ucuz fiyat
₺ 4.168
Antalya - Male
En kısa uçuş süresi
16sa. 30dk.
En ucuz fiyat
₺ 6.170