Malezya otelleri

Malezya içindeki 28.552 otelde en iyi fırsatları bulun

Giriş
Çıkış
momondo ile Diğer Siteleri Karşılaştırın |

Malezya içinde otel rezervasyonu için en ucuz şehirler

Malezya içinde seyahate çıkabileceğin bir şehir mi arıyorsun? Ülkedeki en popüler şehirlerin ortalama otel rezervasyonu fiyatlarına göz at.
Fiyat
₺ 213 - ₺ 367
MALEZYA IÇINDEKI EN UCUZ ŞEHIR Shah Alam %17 daha ucuz Shah Alam otelleri, gecelik ortalama ₺ 213 ile Malezya içindeki en ucuz konaklama opsiyonlarına sahiptir.
MALEZYA IÇINDEKI EN PAHALI ŞEHIR Langkawi %43 daha pahalı Langkawi, Malezya içinde gecelik ortalama ₺ 367 ile en yüksek fiyatlı otel odalarına sahiptir.
MALEZYA IÇINDEKI EN POPÜLER ŞEHIR Kuala Lumpur 86% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Malezya içinde en çok Kuala Lumpur otelleri için arama yapıyor

Malezya İçindeki Popüler Şehirler

Malezya içindeki bu popüler lokasyonlarda en iyi fırsatlardan dilediğini rezerve et

Malezya seyahat tüyoları

En iyi Malezya tüyoları ile sana yardım etmemize izin ver

Malezya konaklamalarında en ucuz dönem ne zamandır?

Malezya seyahatini Ağustos ayında yaparsan gecelik ortalama ₺ 454 ile en düşük fiyatı elde etmiş olursun. Tasarruf etmek için Haziran ayından kaçınmanı öneririz, bu ortalama olarak en yüksek fiyata sahip aydır.

Malezya içinde insanlar çoğunlukla nerede konaklıyor?

Kullanıcılarımız, Malezya seyahatlerinde diğer şehirlere kıyasla en sık Kuala Lumpur şehrini ziyaret etme eğilimi gösteriyor.

Malezya içindeki hangi şehir en pahalı otel odalarına sahip?

Malezya içinde popüler bir turist destinasyonu olarak Langkawi şehrinin gecelik ₺ 367 ile en pahalı otel odalarına sahip olması şaşırtıcı değil - bu fiyat, otel odası fiyatlarında ülke ortalamasından %43 daha yüksektir.

Malezya içindeki hangi şehir en ucuz otel odası fiyatlarına sahip?

Malezya seyahatinde bütçene en uygun yeri bulmak istiyorsan Kuala Lumpur içinde konaklamayı düşünebilirsin. Verilerimize göre Malezya seyahatlerinde Kuala Lumpur, ülke ortalamasının %82 altındaki gecelik ortalama ₺ 69 fiyat ile geceyi geçirebileceğin en ucuz şehir.


En popüler Malezya turist destinasyonları

Kullanıcılarımızın en çok sevdikleri Malezya şehirlerini keşfet

Malezya içindeki bu bölgeleri keşfet

Sıradaki kaçamağın için Malezya içinde gezilebilecek en harika bölgeyi bul ve seyahatini planla