Çin otelleri

Çin içindeki 144.589 otelde en iyi fırsatları bulun

Giriş
Çıkış
momondo ile diğer siteleri karşılaştırın |

Çin içinde otel rezervasyonu için en ucuz şehirler

Çin içinde seyahate çıkabileceğin bir şehir mi arıyorsun? Ülkedeki en popüler şehirlerin ortalama otel rezervasyonu fiyatlarına göz at.
Fiyat
₺ 157 - ₺ 533
ÇIN IÇINDEKI EN UCUZ ŞEHIR Fuzhou %55 daha ucuz Fuzhou otelleri, gecelik ortalama ₺ 157 ile Çin içindeki en ucuz konaklama opsiyonlarına sahiptir.
ÇIN IÇINDEKI EN PAHALI ŞEHIR Pekin %53 daha pahalı Pekin, Çin içinde gecelik ortalama ₺ 533 ile en yüksek fiyatlı otel odalarına sahiptir.
ÇIN IÇINDEKI EN POPÜLER ŞEHIR Guangzhou 68% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Çin içinde en çok Guangzhou otelleri için arama yapıyor

Çin İçindeki Popüler Şehirler

Çin içindeki bu popüler lokasyonlarda en iyi fırsatlardan dilediğini rezerve et

Çin seyahat tüyoları

En iyi Çin tüyoları ile sana yardım etmemize izin ver

Çin konaklamalarında en ucuz dönem ne zamandır?

Çin içinde otel konaklamaları için en ucuz ay Temmuz ayıdır. Temmuz ayında odalar ortalama olarak gecelik sadece ₺ 496 tutmaktadır. Çin ziyareti için en pahalı ay ise Şubat ayıdır.

Çin içinde insanlar çoğunlukla nerede konaklıyor?

Ülkede gezilebilecek çok sayıda destinasyon bulunuyor fakat Guangzhou, Çin seyahatinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirdir.

Çin içindeki hangi şehir en pahalı otel odalarına sahip?

Verilerimiz, Pekin otel odası fiyatlarının Çin içinde ortalama olarak gecelik ₺ 533 fiyata sahip diğer şehirlerdeki otel odası fiyatlarından %53 daha yüksek olduğunu göstermektedir.

Çin içindeki hangi şehir en ucuz otel odası fiyatlarına sahip?

Kullanıcılarımız genellike ülkedeki en ucuz gecelik fiyatları ₺ 162 ile Urumçi şehrinde buluyor. Urumçi, Çin içindeki şehirlerin ortalama fiyatından %77 daha düşük fiyata otel odaları sunmaktadır.