Afrika otelleri

Afrika içindeki en iyi otel fırsatlarını bul

Giriş
Çıkış
momondo ile diğer siteleri karşılaştırın |

Afrika içinde otel rezervasyonunu yapabileceğin popüler ülkeler

Afrika seyahatine çıkıyorsun fakat nereye gideceğine henüz karar veremedin mi? Hangi ülkelerde en iyi fırsatları yakalayabileceğine göz at
Fiyat
₺ 292 - ₺ 2.851
EN POPÜLER AFRIKA ÜLKESI Mısır 70% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Afrika içinde en çok Mısır otelleri için arama yapıyor.
UCUZ AFRIKA ÜLKESI Tunus %79 daha ucuz Tunus otelleri, Afrika içindeki diğer popüler destinasyonlardaki otellere göre gecelik ortalama sadece ₺ 291 ile daha ucuzdur.
PAHALI AFRIKA ÜLKESI Mauritius %53 daha pahalı Mauritius, gecelik ortalama ₺ 2.851 oda fiyatları ile Afrika içindeki diğer popüler destinasyonlarda daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Afrika seyahat bilgileri

Afrika içinde otel arayan kullanıcılar için en popüler destinasyon hangisidir?

Şarm El Şeyh (momondo kullanıcıları tarafından %90 daha fazla ziyaret edildi), Marakeş (momondo kullanıcıları tarafından %48 daha fazla ziyaret edildi) ve Kazablanka (momondo kullanıcıları tarafından %48 daha fazla ziyaret edildi), Afrika içindeki en popüler destinasyonlardır. Bu şehirler, Afrika seyahatine dahil edebileceğin harika opsiyonlardır.

Afrika içinde otel fiyatlarının en uygun olduğu destinasyonlar hangileridir?

Tunus, Afrika seyahatine çıkmak isteyen seyahat severler için Afrika otellerinin ortalama fiyatından %79 daha uygun otel fiyatlarına sahip olan şehirdir. Afrika içindeki bir otelin gecelik ortalama fiyatı ₺ 291 tutmaktadır. Marakeş veya Kahire, Tunus şehrine alternatif olarak gezilebilir.

Marakeş içinde gecelik otel fiyatları genellikle ₺ 703 civarındadır ki bu fiyat, bir Afrika otelinin ortalama fiyatından %48 daha düşüktür.

Kahire şehrini ziyaret etmek istiyorsan gecelik ₺ 836'ye otel odası bulabilirsin. Bu fiyat, Afrika ortalamasından %39 daha düşüktür.

Afrika içinde bir otel için uygun olarak kabul edilen fiyat nedir?

Afrika içinde bir otel odasının ortalama fiyatı gecelik ₺ 1.348 civarındadır. momondo olarak bu fiyatın altındaki herhangi bir fiyatı kullanıcılarımız için daha düşük fiyat olarak kabul ediyoruz.

Afrika içinde fiyatların daha uygun olduğu bir ülkeyi ziyaret etmek istiyorsan Tunus (gecelik ortalama ₺ 291), Fas (gecelik ortalama ₺ 703) ve Mısır (gecelik ortalama ₺ 950) tercih edebileceğin alternatiflerden. Bu ülkeler, otel rezervasyonu için Afrika içinde en uygun fiyata sahip olan ülkelerdir.


Dünyayı keşfet

Afrika seyahatin için zaten rezervasyon yaptın mı? Bir sonraki seyahatin için bu harika yerler sana ilham verebilir