Cape (bati) otelleri

Cape (bati) içindeki 14.713 otelde en iyi fırsatları bulun

Giriş
Çıkış
momondo ile diğer siteleri karşılaştırın |

Popüler Cape (bati) şehirleri

Popüler Cape (bati) şehirlerinde yer alan otellerin ortalama fiyatları aşağıdaki gibidir
Fiyat
₺ 724 - ₺ 724
CAPE (BATI) IÇINDEKI EN UCUZ ŞEHIR Cape Town %0 daha ucuz Cape Town otelleri, gecelik ortalama ₺ 724 ile Cape (bati) içindeki en ucuz konaklama opsiyonlarına sahiptir.
CAPE (BATI) IÇINDEKI EN PAHALI ŞEHIR Cape Town %0 daha pahalı Cape Town, Cape (bati) içinde gecelik ortalama ₺ 724 ile en yüksek fiyatlı otel odalarına sahiptir.
CAPE (BATI) IÇINDEKI EN POPÜLER ŞEHIR Cape Town 0% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Cape (bati) içinde en çok Cape Town otelleri için arama yapıyor

Cape (bati) içinde yapılacaklar

Castle of Good Hope
Newlands Stadium

Castle of Good Hope yakınındaki bir otel odası için ne kadar ödemeyi beklemem gerekiyor?

Cape Town seyahatine çıkmayı düşünüyorsan ve Castle of Good Hope civarındaki 12 otelden birinde konaklamak istiyorsan gecelik yaklaşık ₺ 878 ödemeyi bekleyebilirsin. Bu fiyat, sezona göre dalgalanma gösterir. Ekim (yoğun sezon) boyunca gecelik ₺ 2.016 ödemeyi bekleyebilirsin. Ziyaretini Eylül ayında (sakin sezonda) yapmayı planlıyorsan gecelik ortalama fiyat yaklaşık ₺ 873 olacaktır. Castle of Good Hope civarındaki otellerin fiyatları, ₺ 2.137 olan ortalama bir Cape Town otelinin fiyatından %243 daha düşüktür.

Castle of Good Hope yakınındaki oteller

Newlands Stadium civarında otel var mı?

Newlands Stadium yakınında konumlanmış bir otel arıyorsan bölgedeki 12 otelin herhangi biri için gecelik ₺ 922 ödemeyi bekleyebilirsin. Popüler Ekim ayında (yoğun sezon) Newlands Stadium civarındaki otellerin fiyatları gecelik ₺ 2.016 iken Newlands Stadium için sakin sezon olan Eylül ayında fiyatlar gecelik ₺ 873 civarındadır. Newlands Stadium civarındaki otellerin fiyatları, ₺ 2.137 olan ortalama bir Cape Town otelinin fiyatından %232 daha düşüktür.

Newlands Stadium yakınındaki oteller

Popüler Cape (bati) otelleri

Bu popüler Cape (bati) şehirlerinde yer alan momondo'nun favori otellerinden birinde oda rezerve et

Bu Cape (bati) şehirlerinde konakla

Cape (bati) kaçamağı mı yapmak istiyorsun? Bu şehirlerdeki otel fırsatlarına göz at

Cape (bati) seyahat tüyoları

Cape (bati) seyahatini planlarken önemli tüyolar almak için bu SSS'a göz at

Cape (bati) içindeki bir otel için iyi bir fırsat olarak kabul edilen fiyat nedir?

Cape (bati) için gecelik ortalama fiyat olan ₺ 917 altındaki fiyatlar, Cape (bati) içindeki bir otel için iyi bir fırsat sayılır. Bu fiyatı, otellerin genellikle daha pahalı olduğu Cape Town şehrinde bulmak daha zor olacaktır. Cape (bati) içindeki destinasyonlar arasında Mossel Bay, en düşük otel fiyatlarına sahip olan şehirdir ve burada iyi fırsatlar bulmak daha kolaydır.

En iyi Cape (bati) otelleri hangileridir?

momondo kullanıcılarının oylamalarına göre Cape (bati) içinde en yüksek puana sahip otel Lagoon Beach Apartments tesisidir. Bu tesis Cape Town içinde konumlanır ve 100 puana sahiptir. Penguin Palace, 96 puan ile Cape (bati) içinde kullanıcılarımız tarafından en yüksek ikinci puanın verildiği bir Simon's Town otelidir. 95, en yüksek üçüncü puandır ve bu puan Cape Town içindeki Nova Constantia Boutique Residence tesisine verilmiştir.


Güney Afrika içinde farklı bir yer konaklamayı düşünebilirsin

Seyahatin için daha fazla fikre ihtiyacın varsa Güney Afrika içindeki en popüler bölgelere göz atabilirsin.