Midtown West Hotel

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
19.07 Paz
-
20.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺6.066
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.066
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.135
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.248
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Midtown West Hotel, New York hakkında

Temizlik
6,3
Konfor
6,4
Konum
8,4
Servisler
5,7
Çalışanlar
6,9
Fiyat-kalite dengesi
6,5
Penn Station'a sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde elverişli bir konumda yer alan Midtown West Hotel'de ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur. Konuklar, tüm odalardan sokak manzarasının keyfini çıkarabilirler. Midtown West Hotel'in modern konuk odalarında düz ekran kablo TV mevcuttur. Özel banyolarda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri vardır. Resepsiyon günün 24 saati açıktır. Midtown West Hotel, Madison Square Garden'a yürüyerek 1 dakika uzaklıktadır. A, C ve E metro hatlarına yürüyerek 4 dakikada ulaşılabilir.

Midtown West Hotel oda fiyatı ve fırsatları

19.07 Paz
-
20.07 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, KDV dahil fakat diğer vergiler ve ek ücretler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • İnternet
  • Otopark
  • Çamaşırhane
  • Çamaşır yıkama tesisleri

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Vücut sabunu
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Vantilatör
  • Yangın söndürücü
  • Klimalı
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Çöp kutusu

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • Uyandırma servisi
  • Hızlı çıkış
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Yerinde döviz alım satım
  • Özel giriş/çıkış
  • 24 saat resepsiyon
  • Anahtar kart erişimi

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Alerjisiz oda
  • Sigara içilmez
  • Asansör
  • Hipoalerjenik
  • Üst katlara merdivenle erişilebilir
  • Özel giriş

Medya ve eğlence

  • Kablo veya Uydu TV
  • Düz ekran TV
  • Ortak lobi/TV alanı
  • Televizyon
  • Akıllı telefon şarj yuvası

Banyo

  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Özel banyo

Genel

  • Telefon
  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Depo

Sağlık ve güvenlik

  • Tesis dışında CCTV
  • Kasa
  • Ortak alanlarda CCTV

Park ve ulaşım

  • Otopark
  • Sokakta park yeri

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane

Midtown West Hotel Yorumları

5,8
Vasat3.512 doğrulanmış değerlendirme

Midtown West Hotel oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Midtown West Hotel diğer 3 yıldızlı New York otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Midtown West Hotel ortalama olarak 3 yıldızlı otellerin ortalama fiyatı olan New York'den daha düşük fiyatlara sahiptir. Midtown West Hotel konaklama birimlerinin gecelik fiyatı genellikle ₺6.339 iken New York için gecelik fiyat ₺11.488 daha fazladır.

  • New York La Guardia Havaalanı ile Midtown West Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    New York La Guardia Havaalanı noktasından Midtown West Hotel noktasına doğrudan gitmek istiyorsan iki nokta arasındaki mesafe 10,7 km olduğu için 20 dk'lık bir sürüş bekleyebilirsin.

  • New York La Guardia Havaalanı ile Midtown West Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Midtown West Hotel bünyesinde otel misafirlerinin kullanabileceği bir otopark mevcuttur. New York La Guardia Havaalanı noktasından otele ulaşmak ve konaklaman boyunca New York civarında gezinmek için en iyi seçenek araç kiralamak olacaktır. Midtown West Hotel içinde kiralık araçların günlük fiyatı ortalama ₺1.891'dir. Midtown West Hotel tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek New York La Guardia Havaalanı noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Midtown West Hotel havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Midtown West Hotel bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Midtown West Hotel iletişim numarası: +1 212 244 7300.

  • Midtown West Hotel, New York şehir merkezine ne kadar yakındır?

    Midtown West Hotel ile New York şehir merkezi arasında 1,0 km bulunmaktadır ve restoranları, alışveriş merkezleri ve popüler simgesi The New York Times Building ile New York misafirlerin keyifle vakit geçirebilecekleri bir şehirdir.

  • Midtown West Hotel iletişim numarası nedir?

    Ana hatta +1 212 244 7300 no.lu numaradan ulaşabilirsin.

  • Midtown West Hotel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Midtown West Hotel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Midtown West Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    Zorunlu çıkış yapma saati şudur: 11:00. Herhangi bir ceza veya ücretle ile karşı karşıya kalmamak için lütfen seyahat planını yola çıkmadan kontrol et.

  • Midtown West Hotel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Konuklar, Midtown West Hotel (New York) tesisinde gecelik ortalama ₺10.330 ödemeyi bekleyebilir. Gecelik ₺5.771'den başlayan fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin seyahat tarihlerini girebilirsin.

  • Midtown West Hotel tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Midtown West Hotel (New York) tesisinde sunulan hizmetler çerçevesinde tüm çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

  • Midtown West Hotel (New York) ile Fifth Avenue arasındaki mesafe ne kadardır?

  • 750 Seventh Avenue (New York), Midtown West Hotel tesisine yakın mı?

  • New York içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla New York içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 4.070.

  • momondo New York içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    New York içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Midtown West Hotel yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen New York, New York cazibe merkezleri

Midtown West Hotel konum: 303 West 30th Street, New York, NY 10001

Popüler Kent Simgeleri

Madison Square Garden0,2 km
Empire State Binası0,8 km
Times Meydanı1,4 km
Broadway1,5 km
Rockefeller Center1,7 km
Museum of Modern Art2,0 km

momondo'nun favori New York otelleri

The Fifty Sonesta Hotel New York

155 East 50th Street, New York, NY

8,1
4 yıldız

₺12.500

Kimpton Ashbel New York Park Avenue by IHG

70 Park Avenue, New York, NY

8,4
4 yıldız

₺11.001

Row NYC

700 8th Avenue, New York, NY

6,5
4 yıldız

₺7.499

Hampton Inn Manhattan/Times Square Central

220 West 41st Street, New York, NY

8,6
3 yıldız

₺10.464

The Standard - East Village

25 Cooper Square, New York, NY

8,3
4 yıldız

₺16.641

The Ritz-Carlton New York Central Park

50 Central Park South, New York, NY

7,8
5 yıldız

₺39.746

San Carlos Hotel

150 East 50th Street, New York, NY

9,1
4 yıldız

₺11.490

World Center Hotel

144 Washington Street, New York, NY

8,4
4 yıldız

₺10.732

The Leo House

332 West 23rd Street, New York, NY

8,0
2 yıldız

₺6.866

New York içinde yakın konaklama tesisleri

Manhattan

Daha fazla

The Leo House

332 West 23rd Street, New York, NY

8,0
2 yıldız

₺6.866

Otel fırsatlarını göster

Paramount Times Square - A Generator Hotel

235 West 46th Street, New York, NY

6,8
4 yıldız

₺7.153

Otel fırsatlarını göster

Hilton Club The Quin New York

101 West 57th Street at Sixth Avenue, New York, NY

9,0
5 yıldız

₺16.819

Otel fırsatlarını göster

YOTEL New York

570 Tenth Avenue, New York, NY

7,5
4 yıldız

₺7.381

Otel fırsatlarını göster

Sheraton New York Times Square Hotel

811 7th Avenue, New York, NY

6,7
4 yıldız

₺10.533

Otel fırsatlarını göster

San Carlos Hotel

150 East 50th Street, New York, NY

9,1
4 yıldız

₺11.490

Otel fırsatlarını göster

Trump International Hotel & Tower New York

1 Central Park West, New York, NY

9,0
5 yıldız

₺33.382

Otel fırsatlarını göster

Delta Hotels by Marriott New York Times Square

340 West 40th Street, New York, NY

8,1
4 yıldız

₺9.906

Otel fırsatlarını göster

Hyatt Regency Times Square

1605 Broadway, New York, NY

8,5
4 yıldız

₺13.789

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

New York seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
19.07 Paz
20.07 Pzt

New York konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler ABD şehirleri