Bijblauw Hotel

Şnorkel olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
8,4
Çok iyi
600 yoruma göre
600 doğrulanmış değerlendirme
24.10 Cmt
-
25.10 Paz
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺4.052
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.052
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺5.776
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺5.895
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

About Bijblauw Hotel, Willemstad

Temizlik
8,6
Konfor
8,8
Konum
9,4
Servisler
8,3
Çalışanlar
9,0
Fiyat-kalite dengesi
8,3
Otelde açık havuz ve çocuk havuzu vardır. 10 yaş çocukların yanlarında bir yetişkin olmaksızın yüzme havuzu girmelerine izin verilmemektedir. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Bijblauw Hotel room price & deals

24.10 Cmt
-
25.10 Paz
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Amenities & Facilities

  • Şnorkel
  • Açık havuz
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahve makinesi
  • Ücretsiz otopark
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri

Bijblauw Hotel Reviews

8,4
Çok iyi
600 doğrulanmış değerlendirme
Harika
311
Çok iyi
147
İyi
82
Orta üzeri
29
Orta
15
Vasatın altı
6
Zayıf
10
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Bijblauw Hotel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Bijblauw Hotel diğer 3 yıldızlı Willemstad otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Bijblauw Hotel, 3 yıldızlı Willemstad otellerinin ortalama fiyatından daha düşük fiyatlara sahiptir. Bir Willemstad oteli için ortalama olarak gecelik ₺5.476 ödemeyi bekleyebilirsin. Bijblauw Hotel konaklama birimleri genellikle gecelik ₺4.702 tutmaktadır ve bu fiyat Willemstad ortalamasından ₺774 daha düşüktür.

  • Willemstad Hato ile Bijblauw Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Willemstad Hato ile Bijblauw Hotel arası mesafe 10,3 km'dir ve sürüş, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 19 dk sürmektedir. Daha yoğun nüfuslu bölgelerde konumlanan oteller için trafik süresi de eklenebilir.

  • Willemstad Hato ile Bijblauw Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Bijblauw Hotel tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Willemstad Hato noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Bijblauw Hotel, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Bijblauw Hotel bünyesinde otel ziyaretçilerinin kullanabileceği bir restoran bulundurmaktadır. Yemeğini restoranda yiyebilir veya yanına alabilirsin. Mutfak saatlerini öğrenmek için +599 9650 0550 no.lu numaradan resepsiyonu arayabilirsin. Bijblauw Hotel tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Bijblauw Hotel havuza sahip mi?

    Bijblauw Hotel bünyesinde otel misafirlerinin kullanabileceği bir havuz bulundurmaktadır. Otellerin genellikle havuz kullanımı ile ilgili kurallarının olduğunu lütfen unutma. momondo olarak havuzu kullanmadan önce resepsiyona danışmanı öneriyoruz.

  • Bijblauw Hotel iletişim numarası nedir?

    Otel veya Bijblauw Hotel konaklamanız hakkındaki sorularınız için lütfen +599 9650 0550 no.lu numarayı arayın.

  • Bijblauw Hotel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Bijblauw Hotel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Bijblauw Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    Bijblauw Hotel için çıkış yapma zamanı şudur: 10:00. Geç çıkış imkanı, resepsiyonda talep üzerine mevcut olabilir.

  • Bijblauw Hotel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Bulunan en ucuz fırsatların fiyatı gecelik sadece ₺4.515'den başlıyor. Bijblauw Hotel tesisindeki odalar için şu anda gecelik ortalam fiyat ₺7.846 civarında. Daha fazla fırsat görmek için aşağıdaki forma tarihlerini gir.

  • Willemstad içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ekim 2026 tarihi itibarıyla Willemstad içindeki oteller için 1.497 operatör mevcuttur.

  • momondo Willemstad içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Willemstad içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Places of interest near Bijblauw Hotel

Attractions in Willemstad, Curaçao curated by momondo
Bijblauw Hotel konum: Pietermaai 82-84, Willemstad 0

Top landmarks

  • Mikve Israel-Emanuel Synagogue0.7 km
  • Jewish Cultural Historical Museum0.7 km
  • Floating Market0.7 km
  • Postal Museum0.8 km
  • Governors Palace0.8 km
  • Fort Amsterdam0.8 km
  • Handelskade0.9 km
  • Queen Juliana Bridge1.2 km
  • Rif Fort1.2 km
  • Riffort Village1.2 km
  • Superior Producer Shipwreck2 km
  • Mambo Beach3.4 km

momondo’s favorite Willemstad hotels

Quint's Travelers Inn

Corrieweg #8, Willemstad

8,8
3 yıldız

₺4.664

Pietermaai Boutique Hotel

Pietermaai 51, Willemstad

8,3
4 yıldız

₺7.749

Renaissance Wind Creek Curacao Resort

Baden Powellweg 1, Willemstad

8,8
4 yıldız

₺11.807

Acoya Curacao Resort, Villas & Spa

Dr. Hugenholtzweg Z/N, Willemstad

7,3
4 yıldız

₺6.434

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Willemstad seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
24.10 Cmt
25.10 Paz

Willemstad konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun