İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı araba kiralama

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
27.6 Per
30.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Pochentong Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Standart, Pochentong Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç sınıfıdır. momondo kullanıcılarımız (%50) geçen yıl seyahat ihtiyaçları için Standart araçları aradı. Ford Ranger, en popüler Standart araç modelidir. Avis, Pochentong Havalimanı içinde Standart araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Avis acentesinden Standart araç kiralarken en düşük fiyat günlük ₺ 2.882 civarında olacaktır.

Pochentong Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Pochentong Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman araç alış tarihinden en az 90 gün önce rezervasyon yapmaktır. Bu kadar önceden yapılan rezervasyonlarda günlük araç kiralama fiyatları ₺ 2.135 civarındadır. Pochentong Havalimanı için hafta sonu araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 2.651, hafta için günlük ortalama ₺ 2.228 civarındadır. Pochentong Havalimanı içinde ucuz kiralık araç bulabileceğin en iyi ay Eylül ayıdır. Eylül ayında günlük araç kiralama fiyatı ₺ 2.165 civarındadır.

0

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı araç kiralama rehberi

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

Dollar

1 konum

Europcar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

4,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

4,0

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Hertz

1 konum

Shouqi

1 konum

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 14 operatör mevcuttur.

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Phnom Penh Uluslararası Havalimanı dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Phnom Penh Uluslararası Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Phnom Penh Uluslararası Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
27.6 Per
Öğlen
30.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı (PNH) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı seyahatinizi tamamlayın