Pousada Villa Tambo

Restoran olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
02.09 Çar
-
03.09 Per
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
Pousada Villa Tambo tedarikçisi
Pousada Villa Tambo tedarikçisi
Pousada Villa Tambo tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Pousada Villa Tambo room price & deals

02.09 Çar
-
03.09 Per

Otel Amenities & Facilities

  • Restoran
  • Ücretsiz WiFi
  • 24 saat resepsiyon
  • Depo

Restoranlar

  • Restoran

Genel

  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • 24 saat resepsiyon

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi

Pousada Villa Tambo Reviews

9,3
Harika201 doğrulanmış değerlendirme
9,4Aileler
9,7Yalnız
9,5Arkadaşlar
9,2Çiftler

Pousada Villa Tambo room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Pousada Villa Tambo, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Evet, Pousada Villa Tambo yemeğini oturup veya yanına alarak yiyebileceğin bir restorana sahiptir. Farklı alternatifler arayanlar misafirler için Campos do Jordao pek çok kaliteli mekan seçeneği sunmaktadır.

  • Pousada Villa Tambo havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Pousada Villa Tambo bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Pousada Villa Tambo iletişim numarası: +55 123 663 8198.

  • Pousada Villa Tambo iletişim numarası nedir?

    Ana hatta +55 123 663 8198 no.lu numaradan ulaşabilirsin.

  • Pousada Villa Tambo Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Pousada Villa Tambo otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Pousada Villa Tambo için çıkış yapma saati kaçtır?

    Pousada Villa Tambo için çıkış saati şudur: 12:00. Giriş şu saatten itibaren yapılabilir: 14:00. Özel talepler oda görevlisine iletilmelidir.

  • Campos do Jordao içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Campos do Jordao içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 1.911.

  • momondo Campos do Jordao içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Campos do Jordao içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Places of interest near Pousada Villa Tambo

Attractions in Campos do Jordao, Brezilya curated by momondo

Pousada Villa Tambo konum: Rua Cinco 22, Campos do Jordao 01246-000

Popüler Kent Simgeleri

Museu Casa da Xilogravura3,0 km
Saint John Monastery3,1 km
Campos do Jordao Tennis Club3,2 km
Cadij Shopping Center3,4 km
Aspen Mall3,6 km
Baden Baden Brewery3,6 km
Praça São Benedito3,6 km
Capivari Park3,8 km

momondo’s favorite Campos do Jordao hotels

Le Suisse Elegance Hotel

Av. Dr. Paulo Ribas, 295, Campos do Jordao

9,0
4 yıldız

₺2.549

Hotel Serra da Estrela

Rua Mario Otoni Rezende, 160, Campos do Jordao

9,0
4 yıldız

₺5.963

Kaliman Campos do Jordão

Rua Escolástica M. da Fonseca, 330, Campos do Jordao

9,0
3 yıldız

₺2.501

Leao da Montanha

Rua Doutor Raul Mesquita, 443, Campos do Jordao

8,5
3 yıldız

₺2.116

Pousada Jordao

Rua Andre de Kottchekoff, 63, Campos do Jordao

8,9
3 yıldız

₺2.068

Hotel Fazenda Golden Park Campos do Jordão

Rodovia Floriano Rodrigues Pinheiro, 2000, Campos do Jordao

8,4
3 yıldız

₺1.443

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Campos do Jordao seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
02.09 Çar
03.09 Per