Garni hotel Castle Bridge

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
17.07 Cum
-
18.07 Cmt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺5.322
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺5.322
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.121
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺6.680
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Garni hotel Castle Bridge, Cesky Krumlov hakkında

Temizlik
9,3
Konfor
9,2
Konum
9,7
Servisler
9,0
Çalışanlar
9,4
Fiyat-kalite dengesi
8,9
Garni hotel Castle Bridge, Český Krumlov'da hayvan dostu konaklama imkanı sunmaktadır. Tüm odalarda bir düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı birimlerde klimanın yanı sıra bir oturma alanı da vardır. Bazı odalar nehir veya şehir manzaralıdır. Tüm odalar bideli özel banyoya sahiptir. Saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri sağlanır. Garni hotel Castle Bridge tesis genelinde ücretsiz WiFi sunmaktadır. Tesiste bilet servisi sağlanır. Garni hotel Castle Bridge, Castle Český Krumlov'a 300 metre, Český Krumlov Ana Meydanı'na 200 metre mesafededir.

Garni hotel Castle Bridge oda fiyatı ve fırsatları

17.07 Cum
-
18.07 Cmt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • İnternet
  • Otopark
  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.
  • Saç kurutma makinesi

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamı zemin katta
  • Birimin tamamına tekerlekli sandalye ile erişilebilir
  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Engellilere uygun duş
  • Asansör
  • Duş sandalyesi
  • Hipoalerjenik
  • Engelli otoparkı
  • Alerjisiz oda
  • Sigara içilmez
  • Alçak lavabo
  • Engelli tuvalet tutamağı
  • Üst katlara asansörle erişilebilir
  • Özel Sigara İçilir Alan

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Vantilatör
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Çöp kutusu

Genel

  • Cam Kenarı
  • Nehir manzaralı
  • Aile odaları
  • Oturma alanı
  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Çekyat
  • Kent simgesi manzarası
  • Telefon
  • Şehir manzaralı
  • Depo

Banyo

  • Yükseltilmiş klozet
  • Duş
  • Küvet
  • Bide
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Özel banyo
  • Duş kabini

Yapılacaklar

  • Doğa Yürüyüşü
  • Canoe sporu
  • Bisiklete binme
  • Kayak
  • Ata binme

Yatak Odası

  • Katlanır yatak
  • Çekyat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Emanet kasası
  • Tur danışma
  • Anahtar kart erişimi
  • Özel giriş/çıkış

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Dış alan

  • Teras/Veranda
  • Balkon
  • Dış mekan mobilyası

Park ve ulaşım

  • EV şarj istasyonu
  • Otopark

Çalışma alanı

  • Laptop kasası
  • Çalışma masası

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Minibar

Aile dostu

  • Bebek yatağı
  • Çocuk dostu büfe

Garni hotel Castle Bridge Yorumları

9,1
Harika2.718 doğrulanmış değerlendirme

Garni hotel Castle Bridge oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Garni hotel Castle Bridge evcil hayvan dostu mudur?

    Garni hotel Castle Bridge evcil hayvan kabul etmektedir.

  • Garni hotel Castle Bridge havuza sahip mi?

    Verileremize göre Garni hotel Castle Bridge bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +420 384 385 171 no.lu numaradan Garni hotel Castle Bridge ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • Garni hotel Castle Bridge iletişim numarası nedir?

    +420 384 385 171 , Garni hotel Castle Bridge için en iyi iletişim numarasıdır.

  • Garni hotel Castle Bridge Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Garni hotel Castle Bridge otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Garni hotel Castle Bridge için çıkış yapma saati kaçtır?

    10:00, Garni hotel Castle Bridge tesisi için çıkış yapma saatidir. Otelin takdirine bağlı olarak geç çıkış imkanı mevcut olabilir.

  • Garni hotel Castle Bridge tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Tercih ettiğin oda türüne ve seyahat tarihlerine göre tutar farklılık gösterecektir. Garni hotel Castle Bridge (Cesky Krumlov) tesisinde gecelik fiyat ortalama ₺8.979'dir fakat ₺5.398 gibi düşük bir fiyata da harika fırsatlar bulabilirsin. Seyahat için fiyatları aşağıdaki formda bulabilirsin.

  • Cesky Krumlov içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Cesky Krumlov içindeki oteller için mevcut olan operatör sayısı şudur: 394.

  • momondo Cesky Krumlov içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Cesky Krumlov içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Garni hotel Castle Bridge yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Cesky Krumlov, Çek Cumhuriyeti cazibe merkezleri

Garni hotel Castle Bridge konum: Hradební 174, 381 01 Cesky Krumlov, Gauteng

Popüler Kent Simgeleri

Motorcycle Museum0,1 km
Egon Schiele Art Centrum0,1 km
Museum of Architecture and Craft0,1 km
Krumlov Mill0,1 km
Wax Museum0,1 km
Marionette Museum0,2 km
St. Vitus Church0,3 km
Cesky Krumlov Castle0,3 km
Areal Sv. Klary0,4 km

momondo'nun favori Cesky Krumlov otelleri

Bellevue Hotel Cesky Krumlov

Latrán 77, Cesky Krumlov, Gauteng

9,0
4 yıldız

₺4.968

Mini Apart Hotel Abraka

Kájovská 64, Cesky Krumlov, Gauteng

9,5
3 yıldız

₺3.187

Hotel Ruze & Wellness

Horni 154, Cesky Krumlov, Gauteng

8,1
5 yıldız

₺4.124

Pension Amadeus

Po Vode 283, Cesky Krumlov, Gauteng

9,0
3 yıldız

₺4.780

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Cesky Krumlov seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
17.07 Cum
18.07 Cmt

Cesky Krumlov konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Çek Cumhuriyeti şehirleri