The Springs Resort and Spa at Arenal

Su spor tesisleri (tesis bünyesinde) olanağına sahip kiralık tesis

5 yıldız
9,5
Harika
788 yoruma göre
788 doğrulanmış değerlendirme
29.09 Sal
-
30.09 Çar
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺23.041
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺23.041
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺23.224
Çift ​Kişilik Oda, 2 queen yatak
₺25.882
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

The Springs Resort and Spa at Arenal room price & deals

29.09 Sal
-
30.09 Çar
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Queen oda, 2 queen yatak
Luxury oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 ikiz yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 2 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Premier oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Tatil Köyü Amenities & Facilities

  • Su spor tesisleri (tesis bünyesinde)
  • Açık havuz
  • Su kaydırağı
  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Çay/kahve makinesi
  • Kahve makinesi

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Ses ve görsel ekipman kiralama
  • İş merkezi
  • Araç kiralama
  • Uyandırma servisi
  • Kişisel hizmet
  • Yerinde döviz alım satım
  • Hamam (Türk hamamı)
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Toplu taşıma biletleri
  • Oda servisi
  • Tur danışma
  • Anahtar erişimi
  • Anahtar kart erişimi
  • Ayak masajı
  • 24 saat resepsiyon
  • Emanet kasası
  • Şişe su

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Ekoturizm
  • Termal banyo
  • Balık Avı
  • Masa üstü oyunları/yapbozlar
  • Oyun odası
  • Canoe sporu
  • Bisiklete binme
  • Dart
  • Ata binme
  • Masa tenisi
  • Bilardo
  • Su spor tesisleri (tesis bünyesinde)
  • Rüzgar Sörfü
  • Alışveriş

Temel özellikler

  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Vantilatör
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Klimalı
  • Ücretsiz WiFi
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Şampuan
  • Adaptör
  • Vücut sabunu
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Restoranlar

  • Şarap kadehleri
  • Özel diyet menüleri (talep üzerine)
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Mikrodalga
  • Atıştırmalık büfesi
  • Çay/kahve makinesi
  • Buzdolabı
  • Kahve makinesi
  • Yemek alanı
  • Yemek masası

Genel

  • Aile odaları
  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Kent simgesi manzarası
  • Kilitli dolaplar
  • Dağ manzaralı
  • Depo
  • Oturma alanı
  • Terlik
  • Çekyat
  • Telefon
  • Halı kaplı
  • Karo/mermer yer döşemesi

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamı zemin katta
  • Hipoalerjenik
  • Hipoalerjenik yastık
  • Sigara içilmez
  • Tüysüz yastık
  • Evcil hayvan kabul edilmez
  • Özel Sigara İçilir Alan
  • Özel giriş
  • Asansörle erişilebilir
  • Üst katlara asansörle erişilebilir
  • Üst katlara merdivenle erişilebilir

Banyo

  • Bornoz
  • Özel banyo
  • Duş
  • Duş bonesi
  • Ek banyo
  • Ek tuvalet
  • Küvet
  • Spa küveti
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı

Havuz ve spa

  • Spa
  • Jakuzi
  • Açık havuz
  • Havuz havluları
  • Manzaralı havuz
  • Buhar banyosu
  • Havuz bar
  • Sauna
  • Su kaydırağı

Dış alan

  • Açık havada yemek alanı
  • Dış mekan mobilyası
  • Bahçe
  • Teras/Veranda
  • Plaj sandalyesi
  • Mangal
  • Balkon

Aile dostu

  • Çocuk dostu
  • Bebek yatağı
  • Çoçuk havuzu
  • Çocuk menüsü
  • Çocuk dostu büfe
  • Kapalı oyun alanı
  • Çocuk bakıcılığı/çocuk hizmetleri (ücretli)

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane
  • Pantolon presi
  • Ütü ve ütü masası
  • Giysi kurutma askısı

Yatak Odası

  • Ekstra uzun yataklar (> 2 metre)
  • Kuş tüyü yastık
  • Yatak yanında priz
  • Çalar saat
  • Elbise askılığı
  • Gardırop veya dolap

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Sineklik
  • 24 saat güvenlik
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi (ücretli)
  • Ücretsiz otopark
  • Özel park yeri
  • Shuttle servisi (ek ücret uygulanır)
  • Vale park hizmeti

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Yayın akışı servisi
  • Televizyon
  • DVD oynatıcı

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Laptop kasası
  • Çalışma masası

Spor

  • Spor salonu

The Springs Resort and Spa at Arenal Reviews

9,5
Harika788 doğrulanmış değerlendirme

The Springs Resort and Spa at Arenal room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:30 sonrası, check-out işlemi 11:30 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • The Springs Resort and Spa at Arenal, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    The Springs Resort and Spa at Arenal bünyesinde otel ziyaretçilerinin kullanabileceği bir restoran bulundurmaktadır. Yemeğini restoranda yiyebilir veya yanına alabilirsin. Mutfak saatlerini öğrenmek için +506 2401 3300 no.lu numaradan resepsiyonu arayabilirsin. The Springs Resort and Spa at Arenal tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • The Springs Resort and Spa at Arenal havuza sahip mi?

    Evet, The Springs Resort and Spa at Arenal bünyesinde misafirlerinin kullanabileceği bir havuz bulundurmaktadır. Genellikle otel havuzları günün belirli saatlerinde açık olur, havuzu kullanmadan önce resepsiyona danışmanı öneririz.

  • The Springs Resort and Spa at Arenal iletişim numarası nedir?

    The Springs Resort and Spa at Arenal veya rezervasyonun hakkında soruların varsa lütfen doğrudan +506 2401 3300 no.lu numarayı arayarak resepsiyon ile iletişime geç.

  • The Springs Resort and Spa at Arenal Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, The Springs Resort and Spa at Arenal otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • The Springs Resort and Spa at Arenal bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    The Springs Resort and Spa at Arenal misafirlerinin kullanabileceği bir fitness merkezi bulunmaktadır.

  • The Springs Resort and Spa at Arenal için çıkış yapma saati kaçtır?

    11:30, The Springs Resort and Spa at Arenal için standart çıkış saatidir. Konuklar 15:30 sonrasında giriş yapabilir.

  • The Springs Resort and Spa at Arenal tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    The Springs Resort and Spa at Arenal tesisi için son zamanlarda bulunan gecelik ortalama oda fiyatı ₺32.417'dir ve gecelik ₺19.660 gibi düşük bir fiyata da inebilir. Lütfen fiyatların seyahat tarihlerine, oda türüne ve müsaitliğe bağlı olarak değişebileceğini unutma. Mevcut fırsatları görmek için tarihlerini aşağıdaki forma gir.

  • The Springs Resort and Spa at Arenal tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, The Springs Resort and Spa at Arenal (Fortuna) tesisinde konaklayan konuklar çamaşır yıkama hizmetlerine erişim sağlayabilir. Ütü ve ütü masası sağlanacaktır. Odanda bu eşyalar yoksa resepsiyona danışabilirsin.

  • Fortuna içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Fortuna içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 1.000 operatör mevcuttur.

  • momondo Fortuna içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Fortuna içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Places of interest near The Springs Resort and Spa at Arenal

Attractions in Fortuna, Kostarika curated by momondo

The Springs Resort and Spa at Arenal konum: 9 Km Oeste y km 4 Norte Del Centro de la Fortuna, Fortuna 21007

Popüler Kent Simgeleri

Los Lagos Hot Springs3,4 km
Termales Los Laureles3,6 km
Baldi Hot Springs4,1 km
Tabacon Hot Springs4,8 km
Ecoglide Arenal Park5,0 km
Arenal Volcano6,5 km

momondo’s favorite Fortuna hotels

The Royal Corin Thermal Water Spa & Resort - Adults Only

2.5mi / 4km From Fortuna, Fortuna

8,7
4 yıldız

₺10.344

Hotel Magic Mountain Spa & Conference Center

La Fortuna de San Carlos, Fortuna

8,6
3 yıldız

₺5.904

Casa Luna Hotel & Spa

1.5km S & 1.5km W From Catholic Church, Fortuna

9,0
3 yıldız

₺4.830

Tabacón Thermal Resort & Spa

13 Km Oeste Del Centro, Fortuna

9,1
5 yıldız

₺16.980

Arenal Kioro Suites & Spa

11 km North From The Catholic Church, Fortuna

9,0
4 yıldız

₺16.541

Lost Iguana Resort and Spa

1.5 km Northwest From Arenal Dam, Fortuna

9,0
3 yıldız

₺6.245

Hotel El Silencio del Campo

Catholic Church/la Fortuna 5 Km Nw, Fortuna

9,4
4 yıldız

₺11.320

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Fortuna seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
29.09 Sal
30.09 Çar

Fortuna konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Kostarika şehirleri