29 Madeira Hostel

Ücretsiz WiFi olanağına sahip kiralık tesis

1 yıldız
8,3
Çok iyi
2074 yoruma göre
2.074 doğrulanmış değerlendirme
27.10 Sal
-
28.10 Çar
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.870
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.870
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.087
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.125
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

About 29 Madeira Hostel, Funchal

Temizlik
8,5
Konfor
8,4
Konum
9,5
Servisler
8,3
Çalışanlar
9,0
Fiyat-kalite dengesi
8,6
Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

29 Madeira Hostel room price & deals

27.10 Sal
-
28.10 Çar
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Hostel Amenities & Facilities

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Otopark
  • Çamaşırhane
  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Saç kurutma makinesi
  • Golf
  • Araç kiralama
  • Mikrodalga

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Vantilatör
  • Yangın söndürücü
  • Duman alarmları
  • Klimalı
  • Çöp kutusu

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Engelli otoparkı
  • Sigara içilmez
  • Üst katlara merdivenle erişilebilir
  • Özel Sigara İçilir Alan
  • Özel giriş

Banyo

  • Ortak banyo
  • Duş
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı

Restoranlar

  • Ortak mutfak
  • Mikrodalga
  • Mutfak gereçleri
  • Buzdolabı
  • Kontinental kahvaltı

Yapılacaklar

  • Doğa Yürüyüşü
  • Bisiklet kiralama
  • Masa üstü oyunları/yapbozlar
  • Golf
  • Su parkı

Park ve ulaşım

  • Otopark
  • Havalimanı servisi (ücretli)
  • Özel park yeri
  • Shuttle servisi (ek ücret uygulanır)

Dış alan

  • Teras/Veranda
  • Balkon
  • Bahçe

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Sineklik

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Araç kiralama
  • Tesis bünyesinde küçük market
  • Anahtar kart erişimi

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane

Yatak Odası

  • Okuma lambası
  • Yatak yanında priz

Genel

  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • İç avlu manzarası

Medya ve eğlence

  • Ortak lobi/TV alanı

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi

29 Madeira Hostel Reviews

8,3
Çok iyi2.074 doğrulanmış değerlendirme

29 Madeira Hostel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 11:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 55800/AL,92759/AL

Frequently asked questions

  • Funchal Madeira ile 29 Madeira Hostel arasındaki mesafe ne kadardır?

    29 Madeira Hostel ile Funchal Madeira arasındaki mesafe 13,7 km'dir. 29 Madeira Hostel - Funchal Madeira arası sürüş süresinin genellikle 25 dk olmasını bekleyebilirsin. Zaman kazanmak istiyorsan otelinin yakınındaki trafik akışı yoğunluklarına göz atmanı öneririz.

  • Funchal Madeira ile 29 Madeira Hostel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    29 Madeira Hostel bünyesinde otel misafirlerinin kullanabileceği bir otopark mevcuttur. Funchal Madeira noktasından otele ulaşmak ve konaklaman boyunca Funchal civarında gezinmek için en iyi seçenek araç kiralamak olacaktır. 29 Madeira Hostel içinde kiralık araçların günlük fiyatı ortalama ₺527'dir. 29 Madeira Hostel tesisinde konaklayan misafirler için en yaygın seçenek Funchal Madeira noktasından otele bir taksi tutmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • 29 Madeira Hostel havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde 29 Madeira Hostel bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. 29 Madeira Hostel iletişim numarası: +351 291 220 245.

  • 29 Madeira Hostel iletişim numarası nedir?

    29 Madeira Hostel personelinden yardım almak için +351 291 220 245 no.lu numarayı ara.

  • 29 Madeira Hostel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, 29 Madeira Hostel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • 29 Madeira Hostel için çıkış yapma saati kaçtır?

    11:00, 29 Madeira Hostel için standart çıkış saatidir. Konuklar 15:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • 29 Madeira Hostel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺3.236 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺2.038'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • 29 Madeira Hostel tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, 29 Madeira Hostel tesisinde çamaşırlarını yıkayabilirsin.

  • Funchal içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ekim 2026 tarihi itibarıyla Funchal içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 3.384 operatör mevcuttur.

  • momondo Funchal içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Funchal içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Places of interest near 29 Madeira Hostel

Attractions in Funchal, Portekiz curated by momondo

29 Madeira Hostel konum: Rua Dos Netos, 29, 9000-084 Funchal, Madeira Adaları

Popüler Kent Simgeleri

Funchal Sacred Art Museum0,2 km
Quinta das Cruzes Museum0,3 km
Cathedral of Funchal0,3 km
Blandy's Wine Lodge0,3 km
Museu Henrique e Francisco Franco0,6 km

momondo’s favorite Funchal hotels

Enotel Lido Madeira

Rua Simplicio Dos Passos Gouveia, 29, Funchal, Madeira Adaları

8,7
5 yıldız

₺16.188

Melia Madeira Mare

Rua Leichlingen, Nº 2-4, Funchal, Madeira Adaları

8,8
5 yıldız

₺7.871

Vila Baleira Funchal

Estrada Monumental N. 274, Funchal, Madeira Adaları

8,0
4 yıldız

₺5.350

Pestana Palms

Rua do Gorgulho, 17, Funchal, Madeira Adaları

9,1
5 yıldız

₺8.786

Reid's Palace, A Belmond Hotel, Madeira

Estrada Monumental 139, Funchal, Madeira Adaları

9,5
5 yıldız

₺33.129

Golden Residence Hotel

Rua Do Cabrestante 25, Funchal, Madeira Adaları

8,6
4 yıldız

₺6.143

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Funchal seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
27.10 Sal
28.10 Çar

Funchal konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Portekiz şehirleri