Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District

Açık havuz olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
12.07 Paz
-
13.07 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺4.611
/En ucuz gecelik fiyat
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District, Miami hakkında

Temizlik
8,6
Konfor
8,6
Konum
8,9
Servisler
8,6
Çalışanlar
8,7
Fiyat-kalite dengesi
8,2
Bu otelde açık havuz ve spor salonu vardır. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Tesis sağlık tedbirleri

Artırılmış sağlığı koruma tedbirleri

Günlük temizlik, temizlik ürünlerine ulaşılabilirlik arttırılmıştır.

Sosyal mesafeyi koruma politikaları

Sosyal mesafe donanımlı lobiler.

Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District oda fiyatı ve fırsatları

12.07 Paz
-
13.07 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, yatak türü bilinmiyor
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Queen oda, 2 queen yatak
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
Çift ​Kişilik Oda, 1 king yatak
Çift ​Kişilik Oda, 2 queen yatak
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Açık havuz
  • Spor salonu
  • Bar/Lounge
  • Ücretsiz WiFi
  • Çay/kahve makinesi
  • Kahve makinesi
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Toplantı/Resmi Yemek

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Vantilatör
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Klimalı

Restoranlar

  • Mikrodalga
  • Atıştırmalık büfesi
  • Bar/Lounge
  • Çay/kahve makinesi
  • Buzdolabı
  • Kahve makinesi
  • Otomat (içecek)
  • Otomat (atıştırmalık)

Hizmetler ve kolaylıklar

  • ATM bulunur
  • İş merkezi
  • Kişisel hizmet
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Tesis bünyesinde küçük market
  • Hızlı çıkış
  • 24 saat resepsiyon

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör
  • Engelli otoparkı
  • Sigara içilmez
  • Özel Sigara İçilir Alan

Genel

  • Aile odaları
  • Deniz manzarası
  • Oturma alanı
  • Telefon
  • Depo

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • 24 saat güvenlik

Banyo

  • Duş
  • Saç kurutma makinesi

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütü ve ütü masası

Yatak Odası

  • Çalar saat
  • Çekyat

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Yapılacaklar

  • Bisiklet kiralama
  • Bisiklete binme

Park ve ulaşım

  • Otopark

Medya ve eğlence

  • Radyo

Aile dostu

  • Bebek yatağı

Spor

  • Spor salonu

Havuz

  • Açık havuz

Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District Yorumları

8,4
Çok iyi
2875 doğrulanmış değerlendirme
Harika
1598
Çok iyi
599
İyi
332
Orta üzeri
120
Orta
90
Vasatın altı
34
Zayıf
102
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District diğer 3 yıldızlı Miami otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District, 3 yıldızlı Miami otellerinin ortalama fiyatından daha düşük fiyatlara sahiptir. Bir Miami oteli için ortalama olarak gecelik ₺10.525 ödemeyi bekleyebilirsin. Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District konaklama birimleri genellikle gecelik ₺5.941 tutmaktadır ve bu fiyat Miami ortalamasından ₺4.583 daha düşüktür.

  • Miami Ulus. ile Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District arasındaki mesafe ne kadardır?

    Miami Ulus. ile Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District arası sürüş mesafesi 9,8 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 18 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Miami Ulus. ile Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District bünyesinde otopark bulunmaktadır. Günlük ₺356 gibi düşük bir fiyata araç kiralayıp otelde park edebilirsin. Bu sana Miami konaklamanda hareket özgürlüğü kazandıracaktır. Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Miami Ulus., otele en yakın havalimanıdır.

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District evcil hayvan dostu mudur?

    Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District misafirleri, tesiste konaklarken köpeklerini beraberinde getirebilirler.

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District havuza sahip mi?

    Evet. Miami seyahatine çıkan çoğu momondo kullanıcısı özellikle havuzu olan otelleri aramaktadır. Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District, havuz kullanımıyla ilgili bazı kural ve uyarılara sahip olabilir, havuz saatleri gibi detaylar hakkında bilgi edinmek için resepsiyona danışmayı unutma.

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District iletişim numarası nedir?

    Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District personelinden yardım almak için +1 786 581 0600 no.lu numarayı ara.

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District misafirlerinin kullanabileceği bir fitness merkezi bulunmaktadır.

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District için çıkış yapma saati kaçtır?

    Giriş için tesise 15:00 sonrası varış yapabilirsin. Çıkış saati şudur: 12:00. Özel bir talebin varsa bunu resepsiyona mümkün olduğunca erken belirtmeni öneririz.

  • Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Fiyatlar, oda türü, tarihler ve müsaitliğe bağlı olarak dalgalanma gösterebilir. Şu anda gecelik ₺4.286 - ₺10.539 fiyata Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District tesisinde harika oda fırsatları bulabilirsin. Seyahatin planınla en iyi eşleşen fırsatları bulmak için aşağıdaki forma tercih ettiğin tarihleri gir.

  • Miami içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Miami içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 4.991 operatör mevcuttur.

  • momondo Miami içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Miami içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Miami, Florida cazibe merkezleri
Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Wynwood Design District konum: 3450 Biscayne Boulevard, Miami, FL 33137

Popüler Kent Simgeleri

  • Design District0.6 km
  • Florida Grand Operası2.4 km
  • Bicentennial Parkı2.8 km
  • 900 Biscayne Bay2.9 km
  • Kaseya Center3.1 km
  • Bayside Marketplace3.6 km
  • Bayfront Park3.9 km
  • Miami Tower4.1 km
  • Miami Kongre Merkezi4.3 km
  • Brickell on the River4.4 km
  • Icon Brickell4.5 km
  • Marlins Parkı4.6 km

momondo'nun favori Miami otelleri

The Palms Inn & Suites Miami, Kendall, Fl

11750 Mills Drive, Miami, FL

8,1
3 yıldız

₺4.451

Hilton Miami Airport Blue Lagoon

5101 Blue Lagoon Drive, Miami, FL

7,3
4 yıldız

₺6.271

Novotel Miami Brickell

1500 Southwest 1st Avenue, Miami, FL

8,6
4 yıldız

₺6.612

Miami Marriott Dadeland

9090 South Dadeland Boulevard, Miami, FL

7,9
4 yıldız

₺5.903

Hampton Inn & Suites Miami/Brickell-Downtown

50 Southwest 12th Street, Miami, FL

8,8
3 yıldız

₺7.052

Comfort Suites Miami - Kendall

3901 SW 117 Avenue, Miami, FL

8,4
3 yıldız

₺4.516

Holiday Inn Miami West - Airport Area By IHG

7707 Northwest 103rd Street, Miami, FL

7,1
3 yıldız

₺4.613

Yve Hotel Miami

146 Biscayne Boulevard, Miami, FL

6,7
3 yıldız

₺5.015

Miami içinde yakın konaklama tesisleri

Downtown

Daha fazla

Hilton Miami/Downtown

1601 Biscayne Boulevard, Miami, FL

8,2
4 yıldız

₺7.604

Otel fırsatlarını göster

Hyatt Regency Miami

400 Southeast 2nd Ave, Miami, FL

8,1
4 yıldız

₺7.865

Otel fırsatlarını göster

Kimpton EPIC Hotel

270 Biscayne Boulevard Way, Miami, FL

8,4
5 yıldız

₺11.044

Otel fırsatlarını göster

Eurostars Langford

121 SE 1st Street, Miami, FL

8,3
4 yıldız

₺4.939

Otel fırsatlarını göster

Intercontinental Hotels Miami By IHG

100 Chopin Plaza, Miami, FL

8,8
5 yıldız

₺10.262

Otel fırsatlarını göster

Yve Hotel Miami

146 Biscayne Boulevard, Miami, FL

6,7
3 yıldız

₺5.015

Otel fırsatlarını göster

citizenM Miami World Center

700 Northeast 2nd Avenue, Miami, FL

8,7
4 yıldız

₺4.674

Otel fırsatlarını göster

The Elser Hotel Miami

398 Northeast 5th Street, Miami, FL

8,5
4 yıldız

₺9.349

Otel fırsatlarını göster

YOTEL Miami

227 Northeast 2nd Street, Miami, FL

7,9
4 yıldız

₺6.200

Otel fırsatlarını göster

Coconut Grove

Daha fazla

Mayfair House Hotel & Garden

3000 Florida Avenue, Miami, FL

7,3
4 yıldız

₺10.859

Otel fırsatlarını göster

Courtyard by Marriott Miami Coconut Grove

2649 South Bayshore Drive, Miami, FL

8,1
3 yıldız

₺8.818

Otel fırsatlarını göster

The Ritz-Carlton Coconut Grove Miami

3300 Southwest 27th Avenue, Miami, FL

8,5
5 yıldız

₺19.670

Otel fırsatlarını göster

Private Residences At Hotel Arya By Sofla Vacations

2889 Mcfarlane Road, Miami, FL

7,6
4 yıldız

₺5.260

Otel fırsatlarını göster

Hampton Inn Miami-Coconut Grove/Coral Gables

2800 Southwest 28th Terrace, Miami, FL

8,1
3 yıldız

₺6.197

Otel fırsatlarını göster

Private Oasis at Arya

2889 Mcfarlane Road, Miami, FL

8,3
3 yıldız

₺5.952

Otel fırsatlarını göster

Mr C Miami Coconut Grove

2988 McFarlane Road, Miami, FL

9,3
5 yıldız

₺17.441

Otel fırsatlarını göster

Arya Hotel & Suites Coconut Grove

2889 Mcfarlane Road, Miami, FL

7,8
4 yıldız

₺6.710

Otel fırsatlarını göster

The Mutiny Hotel

2951 South Bayshore Drive, Miami, FL

7,6
4 yıldız

₺6.903

Otel fırsatlarını göster

West Flagler

Daha fazla

Ramona Motel

3301 West Flagler Street, Miami, FL

6,3
1 yıldız

₺5.803

Otel fırsatlarını göster

Habitación Céntrica calle 8 Miami

Miami, FL

8,7

₺3.369

Otel fırsatlarını göster

Villa Coco Cozy Home Near Brickell Miami

Miami, FL

10,0

₺20.742

Otel fırsatlarını göster

The Miami Tropic Suite - Private Stay with Free Parking in the Heart of Miami

Miami, FL

9,0

₺4.667

Otel fırsatlarını göster

The Vice City Suite - Private stay with Free Parking in the Heart of Miami

Miami, FL

9,3

₺4.509

Otel fırsatlarını göster

Host4U Vacation Suites

Miami, FL

10,0

₺20.739

Otel fırsatlarını göster

Habitacion Centrica Calle 8 Miami (2)

Miami, FL

7,7

₺4.071

Otel fırsatlarını göster

Private Rooms for Men

Miami, FL

7,4

₺10.436

Otel fırsatlarını göster

Brickell

Daha fazla

Novotel Miami Brickell

1500 Southwest 1st Avenue, Miami, FL

8,6
4 yıldız

₺6.612

Otel fırsatlarını göster

East Miami

788 Brickell Plaza, Miami, FL

8,4
5 yıldız

₺12.944

Otel fırsatlarını göster

Hampton Inn & Suites Miami/Brickell-Downtown

50 Southwest 12th Street, Miami, FL

8,8
3 yıldız

₺7.052

Otel fırsatlarını göster

W Miami

485 Brickell Avenue, Miami, FL

6,3
5 yıldız

₺11.469

Otel fırsatlarını göster

Fortune House Hotel Suites

185 Southeast 14th Terrace, Miami, FL

9,0
4 yıldız

₺9.977

Otel fırsatlarını göster

citizenM Miami Brickell

11 SE 10th Street, Miami, FL

8,6
4 yıldız

₺5.686

Otel fırsatlarını göster

Atwell Suites Miami Brickell By IHG

145 Southwest 11th Street, Miami, FL

8,1
3 yıldız

₺5.555

Otel fırsatlarını göster

Brickell Arch, a Luxury Collection Hotel, Miami

1395 Brickell Avenue, Miami, FL

8,2
5 yıldız

₺9.627

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Miami seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
12.07 Paz
13.07 Pzt

Miami konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler ABD şehirleri