Nikko Station Hotel Classic

Restoran olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
17.07 Cum
-
18.07 Cmt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺2.658
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺2.658
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.145
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.216
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Nikko Station Hotel Classic, Nikko hakkında

Temizlik
8,5
Konfor
8,6
Konum
9,3
Servisler
8,2
Çalışanlar
9,0
Fiyat-kalite dengesi
8,1
Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Nikko Station Hotel Classic oda fiyatı ve fırsatları

17.07 Cum
-
18.07 Cmt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, 2 ikiz yatak
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Standart oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, 1 çift kişilik yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.
Fiyatlar, ücretler dahil fakat vergiler hariç 1 gece içindir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Restoran
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahve makinesi
  • Düz ekran TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • İnternet
  • Otopark
  • Spa
  • Saç kurutma makinesi

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • İnternet
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Çöp kutusu
  • Saç kremi

Banyo

  • Duş
  • Küvet
  • Bide
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Açık hava banyosu
  • Tuvalet kağıdı
  • Diş fırçası
  • Hamam
  • Bornoz
  • Özel banyo

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Restoran
  • Su ısıtıcı
  • Buzdolabı
  • Kahve makinesi
  • Otomat (içecek)

Genel

  • Oturma alanı
  • Terlik
  • Çekyat
  • Ses geçirmez odalar
  • Telefon
  • Depo

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Tesis dışında CCTV
  • 24 saat güvenlik
  • Kasa

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Asansör
  • Üst katlara asansörle erişilebilir
  • Özel Sigara İçilir Alan

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Anahtar kart erişimi
  • 24 saat resepsiyon

Park ve ulaşım

  • Otopark
  • Özel park yeri

Yatak Odası

  • Kuş tüyü yastık
  • Elbise askılığı

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Termal banyo

Havuz ve spa

  • Spa

Medya ve eğlence

  • Düz ekran TV

Nikko Station Hotel Classic Yorumları

8,2
Çok iyi
3132 doğrulanmış değerlendirme
Harika
1341
Çok iyi
892
İyi
524
Orta üzeri
179
Orta
107
Vasatın altı
49
Zayıf
40
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Nikko Station Hotel Classic oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Nikko Station Hotel Classic, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Evet, Nikko Station Hotel Classic yemeğini oturup veya yanına alarak yiyebileceğin bir restorana sahiptir. Farklı alternatifler arayanlar misafirler için Nikko pek çok kaliteli mekan seçeneği sunmaktadır.

  • Nikko Station Hotel Classic havuza sahip mi?

    Maalesef verilerimizde Nikko Station Hotel Classic bünyesinde bir havuz bulunup bulunmadığı yer almamaktadır. Bunu öğrenmek için otelin resepsiyonunu aramanı öneririz. Nikko Station Hotel Classic iletişim numarası: +81 288 531 000.

  • Nikko Station Hotel Classic iletişim numarası nedir?

    Nikko Station Hotel Classic konaklamanla ilgili soruların veya endişelerin varsa resepsiyondaki görevli personelle konuşmak için +81 288 531 000 no.lu telefonu ara.

  • Nikko Station Hotel Classic Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Nikko Station Hotel Classic otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Nikko Station Hotel Classic için çıkış yapma saati kaçtır?

    10:00, Nikko Station Hotel Classic için standart çıkış saatidir. Konuklar 15:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • Nikko Station Hotel Classic tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Gecelik ₺5.605 şu anda iyi bir ortalama fiyattır ve bazı kullanıcılar gecelik ₺4.136'den başlayan fiyatlara fırsatlar buldu. Bununla beraber fiyatların, yılın hangi zamanı rezervasyon yaptığına, tercih ettiğin oda türüne ve diğer faktöre bağlı olarak değişik gösterebileceğini hatırlatalım. Seyahatin için en iyi fırsatları bulmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

  • Nikko içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Temmuz 2026 tarihi itibarıyla Nikko içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 454 operatör mevcuttur.

  • momondo Nikko içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Nikko içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Nikko Station Hotel Classic yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Nikko, Japonya cazibe merkezleri
Nikko Station Hotel Classic konum: 3-1 Aioi-Cho, Nikko 321-1413

Popüler Kent Simgeleri

  • Nikko Railway Station77 m
  • Nikko Kirifuri Ice Arena1.8 km
  • Rinno-ji Temple2 km
  • Shrines and Temples of Nikko2.3 km
  • Nikko Tosho-gu2.3 km
  • Futarasan Shrine2.5 km
  • Nikko Botanical Garden3 km
  • Irohazaka Winding Road9.6 km
  • Kinugawa Nioson Plaza10.5 km
  • Kegon Falls10.6 km
  • Mount Nantai11.5 km
  • Lake Chuzenji12.5 km

momondo'nun favori Nikko otelleri

Kinugawa Onsen Hotel

Kinugawa Onsen Taki 545, Nikko

8,8
4 yıldız

₺10.170

Okunoin Hotel Tokugawa

2204 Nikko, Nikko

9,0
4 yıldız

₺19.683

Honke Bankyu

749 Yunishikawa, Nikko

9,1
3 yıldız

₺13.497

Hotel Sunshine Kinugawa

Kinugawa Onsen Ohara 1437-1, Nikko

8,2
3 yıldız

₺4.452

Livemax Resort Kawaji

11 Kawajionsen Kawaji, Nikko

6,2
3 yıldız

₺2.906

Nikko Park Lodge Tobu Station

11-6 Matsubara, Nikko

6,9
2 yıldız

₺1.218

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Nikko seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
17.07 Cum
18.07 Cmt

Nikko konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Japonya şehirleri