50 College Drive B&B

Oda servisi olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
31.08 Pzt
-
01.09 Sal
2 konuk, 1 oda
Tedarikçi
50 College Drive B&B tedarikçisi
50 College Drive B&B tedarikçisi
50 College Drive B&B tedarikçisi
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

50 College Drive B&B oda fiyatı ve fırsatları

31.08 Pzt
-
01.09 Sal

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Oda servisi
  • Havalimanı servisi
  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Kasa
  • Klimalı

Park ve ulaşım

  • Havalimanı servisi

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri

Sağlık ve güvenlik

  • Kasa

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Oda servisi

Temel özellikler

  • Klimalı

50 College Drive B&B Yorumları

9,6
Harika65 doğrulanmış değerlendirme
9,6Aileler
9,5Yalnız
9,9Çiftler
8,3Arkadaşlar

50 College Drive B&B oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 10:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • 50 College Drive B&B diğer 4 yıldızlı Port Elizabeth otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    50 College Drive B&B, 4 yıldızlı Port Elizabeth otellerinden ₺1.659 daha ucuzdur. 50 College Drive B&B konaklamalarında gecelik genellikle ₺5.335 ödemeyi bekleyebilirsin.

  • Port Elizabeth ile 50 College Drive B&B arasındaki mesafe ne kadardır?

    50 College Drive B&B ile Port Elizabeth arasındaki mesafe 3,7 km'dir. 50 College Drive B&B - Port Elizabeth arası sürüş süresinin genellikle 6 dk olmasını bekleyebilirsin. Zaman kazanmak istiyorsan otelinin yakınındaki trafik akışı yoğunluklarına göz atmanı öneririz.

  • Port Elizabeth ile 50 College Drive B&B arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından 50 College Drive B&B bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Port Elizabeth, otele en yakın havalimanıdır.

  • 50 College Drive B&B, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    50 College Drive B&B tesisinde konaklıyorsan otelin oda servisi menüsünden dilediğin yemeği sipariş edebilirsin.

  • 50 College Drive B&B havuza sahip mi?

    Verileremize göre 50 College Drive B&B bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +27 413 730 881 no.lu numaradan 50 College Drive B&B ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • 50 College Drive B&B iletişim numarası nedir?

    50 College Drive B&B personelinden yardım almak için +27 413 730 881 no.lu numarayı ara.

  • 50 College Drive B&B için çıkış yapma saati kaçtır?

    Zorunlu çıkış yapma saati şudur: 10:00. Herhangi bir ceza veya ücretle ile karşı karşıya kalmamak için lütfen seyahat planını yola çıkmadan kontrol et.

  • Port Elizabeth içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Port Elizabeth içindeki oteller için 1.081 operatör mevcuttur.

  • momondo Port Elizabeth içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Port Elizabeth içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

50 College Drive B&B yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Port Elizabeth, Güney Afrika cazibe merkezleri

50 College Drive B&B konum: 50 College Drive, 6001 Port Elizabeth, Cape (doğu)

Popüler Kent Simgeleri

Port Elizabeth Golf Club0,5 km
St George's Park1,6 km
Nelson Mandela Metropolitan Art Museum1,6 km
Prince Alfred Park2,3 km
Nelson Mandela Bay Stadium2,3 km
No 7 Castle Hill Museum2,7 km
South End Museum3,5 km

momondo'nun favori Port Elizabeth otelleri

Onse Khaya Lodging And Conferencing

9 Brighton Drive, Port Elizabeth, Cape (doğu)

8,0
3 yıldız

₺3.749

The Boardwalk Hotel

Beach Road, Port Elizabeth, Cape (doğu)

8,1
4 yıldız

₺6.440

The Hub Boutique Hotel

217 Main Road, Walmer, Port Elizabeth, Cape (doğu)

8,3
3 yıldız

₺3.845

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Port Elizabeth seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
31.08 Pzt
01.09 Sal

Port Elizabeth konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Güney Afrika şehirleri