Puglia otelleri

Puglia içindeki 33.208 otelde en iyi fırsatları bulun

Giriş
Çıkış
momondo ile diğer siteleri karşılaştırın |

Popüler Puglia şehirleri

Popüler Puglia şehirlerinde yer alan otellerin ortalama fiyatları aşağıdaki gibidir
Fiyat
₺ 556 - ₺ 740
PUGLIA IÇINDEKI EN UCUZ ŞEHIR Bari %11 daha ucuz Bari otelleri, gecelik ortalama ₺ 556 ile Puglia içindeki en ucuz konaklama opsiyonlarına sahiptir.
PUGLIA IÇINDEKI EN PAHALI ŞEHIR Alberobello %18 daha pahalı Alberobello, Puglia içinde gecelik ortalama ₺ 740 ile en yüksek fiyatlı otel odalarına sahiptir.
PUGLIA IÇINDEKI EN POPÜLER ŞEHIR Bari 58% kullanıcı daha ziyaret etti momondo kullanıcıları Puglia içinde en çok Bari otelleri için arama yapıyor

Puglia içinde yapılacaklar

Castello Normanno-Svevo
Cattedrale di San Sabino

Castello Normanno-Svevo yakınında konumlanan otellerin fiyatları ne kadardır?

Castello Normanno-Svevo yakınında konumlanmış bir otel arıyorsan bölgedeki 12 otelin herhangi biri için gecelik ₺ 1.088 ödemeyi bekleyebilirsin. Popüler Eylül ayında (yoğun sezon) Castello Normanno-Svevo civarındaki otellerin fiyatları gecelik ₺ 594 iken Castello Normanno-Svevo için sakin sezon olan Kasım ayında fiyatlar gecelik ₺ 485 civarındadır. Castello Normanno-Svevo civarındaki otellerin fiyatları, genellikle ₺ 540 olan ortalama bir Bari otelinin fiyatından %202 daha yüksektir.

Castello Normanno-Svevo yakınındaki oteller

Cattedrale di San Sabino yakınında konumlanan otellerin fiyatları ne kadardır?

Cattedrale di San Sabino yakınında konumlanmış bir otel arıyorsan bölgedeki 12 otelin herhangi biri için gecelik ₺ 1.088 ödemeyi bekleyebilirsin. Popüler Eylül ayında (yoğun sezon) Cattedrale di San Sabino civarındaki otellerin fiyatları gecelik ₺ 594 iken Cattedrale di San Sabino için sakin sezon olan Kasım ayında fiyatlar gecelik ₺ 485 civarındadır. Cattedrale di San Sabino civarındaki otellerin fiyatları, genellikle ₺ 540 olan ortalama bir Bari otelinin fiyatından %202 daha yüksektir.

Cattedrale di San Sabino yakınındaki oteller

Popüler Puglia otelleri

Bu popüler Puglia şehirlerinde yer alan momondo'nun favori otellerinden birinde oda rezerve et

Bu Puglia şehirlerinde konakla

Puglia kaçamağı mı yapmak istiyorsun? Bu şehirlerdeki otel fırsatlarına göz at

Puglia seyahat tüyoları

Puglia seyahatini planlarken önemli tüyolar almak için bu SSS'a göz at

Puglia içindeki bir otel için iyi bir fırsat olarak kabul edilen fiyat nedir?

Puglia içinde iyi bir otel odası fırsatı arıyorsan Polignano a Mare otellerini tercih edebilirsin. Burası, konaklama için en ucuz şehirdir. Başka bir yerde kalmak istiyorsan Puglia içindeki bir otel için gecelik ₺ 822'nin altında bulacağın herhangi bir fiyatı, iyi bir fırsat olarak düşünebilirsin.

En iyi Puglia otelleri hangileridir?

Sıradaki oteller, en yüksek puana sahip Puglia otelleridir: Alberobello içinde konumlanan Dimora Romano (96), Bitonto içinde konumlanan Porta Baresana(96) ve Alberobello içinde konumlanan B&B Delle Rondini (96).


İtalya içinde farklı bir yer konaklamayı düşünebilirsin

Seyahatin için daha fazla fikre ihtiyacın varsa İtalya içindeki en popüler bölgelere göz atabilirsin.